Skocz do zawartości

Mini zlot KUDŁACZE


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wraz z Pwłem Shmidt'em organizujemy zlocik na Kudłaczach od przyszłego piątku do niedzieli (2 nocki ; 10-11 i 11-12 grudzień) ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PRZYJAZDU :!: :D jeśli jest ktoś chętny proszę się wpisywać :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia

:salu:

 

zadzwoń do Pani Kudłaczowej i zarezerwuj miejsce

 

p.s.

ja jadę z MTO na Kopę Biskupią (889 mnpm)

już rozmawiałem z dzierżawcą wieży i może będzie 918 m

 

http://www.jeseniky.net/index.php?obl=1&ka...sluz=55&pol=623

 

Ma na imię Mirek i jest też fotografem

jak wszystko dobrze pójdzie to może się kiedyś uda zrobić tam jakiś mini zlot

 

:Cheers:

 

:smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę wszystkich zawiadomić że ZLOT JEST ODWOŁANY, Paweł Shmidt dzwonił dziś do schroniska i dowiedział się że nie możemy przyjechać z powodu remontu :? Wszystkich przepraszamy jednak we wtorek dzwoniłem do Pana Kudłacza o miejsca i wszystko było ok :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszamy ale Paweł został tak dziś poinformowany przez Pana Kudłacza :| , ale wszystko już się wyjaśniło po zbawiennym telefonie Pana Janusza :salu: Więc proszę was tylko o wybaczenie nam tego "zonka" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt

THX! Tak jasne! Super! A ja jestem jakiś down i pisze Wam tu głupoty tak?/ Super! Dzięki że mnie za takiego macie :salu:

 

Napisałem wszystko tak jak mnie poinformowano!!! Nie napisałem żadnych ściem!!! :cenzor:

 

 

 

Nie wiem jak taka zbieżność informacji mogła wystąpić skoro dzwoniliśmy Panie Januszu do tego samego ośrodka, ale skoro informacje mi dane były błędne to wielce przepraszam za złe poinformowanie ale nie była to w żadnym wypadku moja wina... raz jeszcze powtarzam: tak mnie poinformowano :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt

Małe sprostowanie: Pitek w żadnym wypadku się mną nie wysłużył, sam zaproponowałem, że zadryndam...i nie widzę kompletnie powodu Panie Januszu zapodania tu tą radą :wink: ...nie jest tu to na miejscu jak na mój gust...jak dla mnie to żadna w tym moja wina że dostałem takie a nie inne info....każdy inny dostał by pewnie takie same :| Ale dobra, co było to była! :) Widzimy się na Zlocie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i zmęczony jestem więc pisze krótko BYŁO SUPER :!: :salu: wartało pojechać, pogoda dopisała, dopiero po 1:00 zaczeły nadchodzić chmurki.

 

p.s Pod koniec byłem juz troszke przymulony i zapomniałem odebrać swojej lunetki biegunowej, w sumie to nawet nie wiem komu dokładnie ją pożyczyłem :mrgreen: :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.