Skocz do zawartości

Fajna promocja


Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu zrezygnują z części zysku aby sprzedać więcej.Jak wyliczyłem dzisiaj np. na jednej drukarce atramentowej niektórzy sprzedawcy chcą osiągnąć nawet 100% zysku innym wystarcza 50% i też żyją.Przeciież nikt nie może ciągle dokładać do interesu a reklamę sprzedam po kosztach producenta można włożyć miedzy bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zrezygnują z części zysku aby sprzedać więcej.Jak wyliczyłem dzisiaj np. na jednej  drukarce atramentowej niektórzy sprzedawcy chcą osiągnąć nawet 100% zysku innym wystarcza 50% i też żyją.Przeciież nikt nie może ciągle dokładać do interesu a reklamę sprzedam po kosztach producenta można włożyć miedzy bajki.

 

 

Między bajki mozna włożyć twoje obliczenia o 100% zysku na drukarkach atramentowych 7-15% to góra w obecnych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak cena 1399 za ten teleskop jest bardzo zachecająca.

A ja myślę że lepiej dołożyć 100zł i zamówić Syntę z Niemiec - w końce te 5cm większej średnicy lustra coś dają, a podobno montaż i statyw tego C6N i tak tylko do wizuala się nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między bajki mozna włożyć twoje obliczenia o 100% zysku na drukarkach atramentowych 7-15% to góra w obecnych czasach.

[/quoMatematyki uczyłem się co prawda za Gomułki ale jeżeli Hp 1215 kosztuje w Vobisie 399 a w fotokamerze 270 to doliczając jeszcze zysk sprzedców i nie mówiąc o hurtowniach ili daje w sumie ?.No więc 15% kolegi można włożyć między bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między bajki mozna włożyć twoje obliczenia o 100% zysku na drukarkach atramentowych 7-15% to góra w obecnych czasach.

[/quoMatematyki uczyłem się co prawda za Gomułki ale jeżeli Hp 1215 kosztuje w Vobisie 399 a w fotokamerze 270 to doliczając jeszcze zysk sprzedców i nie mówiąc o hurtowniach ili daje w sumie ?.No więc 15% kolegi można włożyć między bajki

 

Może źle się wyraziłem, powiem precyzyjnie:

w moich okolicach narzut w sklepie w stosunku do ceny hurtowej wynosi od ok.7-15% na takie drobne urządzenia jak HP 1215 czy Hp 1315.

Nie znalazłem w internecie strony firmy fotokamera i nie widziałem takiej ceny, proszę więc o link ponieważ na obecną chwilę ta firma sprzedaje drukarki hp1215 w cenie nizszej niż ceny hurtowe w dużych hurtowniach branży IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem, powiem precyzyjnie:

w moich okolicach narzut w sklepie w stosunku do ceny hurtowej wynosi od ok.7-15% na takie drobne urządzenia jak HP 1215 czy Hp 1315.

Nie znalazłem w internecie strony firmy fotokamera i nie widziałem takiej ceny, proszę więc o link ponieważ na obecną chwilę ta firma sprzedaje drukarki hp1215 w cenie nizszej niż ceny hurtowe w dużych hurtowniach branży IT.

 

No to podaje :Allegro 42054596 hp 1215 . 270 plus 20 firma kurierska.Kupiłem chociaż z obawami.Wszystko ok.Więc jak widać można taniej i to sporo.Chyba konięc w tym temacie bo to nie giełda internetowa i za moment nas wywalą z tego miejsca.Gratuluję obiektywu do refraktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.