Skocz do zawartości

Uniwersał


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Ja bym mimo wszystko stawiał na jakość sprzetu a nie na rozmiar tuby bo z rozmiarem wiążą się tylko kłopoty transportowe i montażowe bolączki cenowo jakościowe :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Ja bym mimo wszystko stawiał na jakość sprzętu a nie na rozmiar tuby bo z rozmiarem wiążą się tylko kłopoty transportowe i montażowe bolączki cenowo jakościowe :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz chce umocnić się w roli lidera ilości postów przez podwójne pisanie.....

 

 

Ja jestem zdecydowany na Maka. Jestem pewien że będzie to conajmniej Intes 6" (MK66 DX) !

 

teraz tylko potrzebuje pare fajnych zleconek......

 

może ktoś potrzebuje jakiś ładny katalog.... ? ;)

 

 

 

pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian wrote:

--------------------------------------------------------------------------------

Zgodzę się z Małkiem i wybrałbym raczej wiekszego sc niż małego mak-a. Wszak za tę sama cenę dostaniemy 7' maka i 10' sc. A jesli koniecznie już maka to zdecydowanie jest lepszy mak/newton niz mak/cas.

 

No chyba cos namieszałem, bo ja bym wziął mnuiejszego maka niz większego SC, bo po tym co otrzymuje w malutkim ETXie mam chętkę na większego ;D A taki 7" jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.