Jump to content

JustinSullivan

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  493
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Neutral

About JustinSullivan

 • Rank
  Altair
 • Birthday 01/29/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.astrophoto.pl
 • Facebook / Messenger
  375349
 • Skype
  slawo1971r

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Tarnów
 • Zainteresowania
  astrofotografia, akwarystyka morska, nurkowanie, modelarstwo
 • Sprzęt astronomiczny
  Explore Scientific 127/952mm ED, SharpStar 61/335mm
  ASI178MM Cooled, Astrel AST8300
  EQ6-R
  http://www.astrophoto.pl

Recent Profile Visitors

1079 profile views
 1. Nie publikujesz ich bo się boisz reakcji....to właśnie jest chore do czego ta pseudoelita forum doprowadziła. Jesteście zadowoleni ? Proszę o usunięcie mojego profilu na forum Adam bo to co niektórzy odwalają to już nie moja brocha.....Żegnam
 2. dobra...czyli nie jestem jedynym mutantem.
 3. Druga dawka Pfizera w piątek. Ale nie w tym problem. Ból ręki w miejscu szczepienia tylko. Żadnych innych objawów ale zastanowiło mnie coś innego. W momencie wkłucia nie poczułem kompletnie nic. Przy pierwszej dawce, podobnie jak przy szczepionce przeciw grypie czuć moment wkłucia i do momentu wyciągnięcia igły czuję się coś. Teraz kompletnie nic. Nie czułem ani wkłucia anie wprowadzenia szczepionki.......ktoś miał podobnie?
 4. Już kiedyś zastanawiałem się co się stało z Mc Artim?
 5. Zamiast polemastera kupiłbym Asiair na Twoim miejscu.
 6. Mam ES 127ED w wersji carbon i do wizuala od biedy coś typu HEQ5 powinno się sprawdzić. Miałem IEQ30 i przy tym montażu niestety obserwacje nie były komfortowe. Po prostu montaż nie wyrabiał przy lekkim wietrze nawet. Tak naprawdę pełny komfort jest z montażem typu EQ6 lub IEQ45 (sam mam EQ6R). Nawet nowy GEM45 od Ioptron mnie nie przekonuje. Jeśli chodzi o montaż azymutalny to pewnie wymagania są inne ale to wbrew pozorom dość duża tuba.
 7. Mam tylko EQ6-R z Asiair Pro i SkySafari. Kabel EQMOD kupiony u Chińczyków wpinany zamiast pilota i wszystko działa. Sprawdzałem tez działanie ASIAIR z Synscanem WIFI i też hula wszystko. przy ustawieniach SkySafari: Scope :Meade LX200 Classic IP:10.0.0.1 Port: 9624 Myślę, że NEQ6 powinno działać podobnie.
 8. Z wysłanego maila wcale to nie wynika własnie.
 9. No nie do końca. Jak subskrypcję odnowisz to nie wiesz kiedy wprowadzą wersję 4 i jeśli wprowadzą w trakcie roku to wygląda na to , że nawet jak zrezygnujesz z subskrypcji na następne lata będziesz mógł korzystać z ostatniej wersji wypuszczonej w trakcie twojej subskrypcji. Tak przynajmniej powinno być. Ale czy tak jest? Nie widzę nigdzie info czy zostajesz po rezygnacji z subskrypcji z ostatnią wersją którą pobrałeś. Dlatego piszę, że wcale nie jest to jasne. W Sharpcapie chyba nagle przestajesz korzystać z pełnej funkcjonalności.
 10. Po prostu wycwanili się i chcą kase co roku jak w Sharpcapie. Możesz ze swojej wersji obecnej korzystać bez opłat dopóki chcesz. Nie musisz płacić 149 USD jako początkowy user bo dostajesz rabat w tej wysokości jeśli przeniesiesz konto ale potem co roku będą cię kasować na 59USD. To tak w skrócie. Trochę dla mnie to napisane nieprecyzyjnie. Nie wynika z tego czy jeśli dostajesz rabat 149 usd za przeniesienie konta do nowego systemu to Cię nie obciąża 59 USD za coroczną subskrypcję zaczynającą się od teraz. Zakładam, że nie i za rok dopiero pobiorą 59USD. Jeśli dostajesz rabat za 14
 11. Zamówiłem dwie złączki. Tomek szybko wyrysował to co mu przedstawiłem jako laik. Wszystko zapakowane aż za dobrze. Tak jak było na rysunku tak jest....Mega pozytyw....pewnie nie raz jeszcze skorzystam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.