Jump to content

JustinSullivan

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutral

About JustinSullivan

 • Rank
  Altair
 • Birthday 01/29/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.astrophoto.pl
 • Facebook / Messenger
  375349
 • Skype
  slawo1971r

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Tarnów
 • Zainteresowania
  astrofotografia, akwarystyka morska, nurkowanie, modelarstwo
 • Sprzęt astronomiczny
  TS80Q quadruplet, 127ED Explore Scientific, IEQ-30 Pro, Astrel Mono CCD
  http://www.astrophoto.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Filtr słoneczny używany był w refraktorze 80mm.
 2. Moja propozycja: 1450 zl. Rozważę każdą sensowną ofertę.
 3. Chwilowo rezygnuję ze sprzedaży... Prosze o zamknięcie wątku.
 4. Jak jesteś z Tarnowa zawsze możesz wpaść i sprawdzić....:) Postaram się coś zrobić wieczorem ale z flatem będzie problem. Raczej darki jak już.
 5. Zapomiałem dodać...W zestawie też panel dotykowy LCD do zamocowania na kamerze. Po podłączeniu do kamery panel w pełni ją obsługuje: steruje chłodzeniem, kołem filtrowym itp.
 6. Na obiektywie widać napis Triplet F6 ale z tego co pamiętam przez to, że ma dołożone 2 soczewki flattenera to wypadkowa wychodzi F/6.5. Takie też można znaleźć w sieci dane. Sam obiektyw to triplet. W środku dodatkowe 2 soczewki flattenera więc de facto to pięciosoczewkowy refraktor ale przylgnęła do niego łatka "Quadruplet".
 7. Do sprzedania adapter Nikon/T2 służący do podpięcia aparatu Nikon do różnych akcesoriów astro z gwintem T2. W zestawie z zatyczką. Cena 30 zł Do sprzedania dovetail typu Vixen 21cm. Stan jak na zdjęciu Cena 40 zł. Do sprzedania filtr słoneczny z folii ND5, wykonane w firmie Astrokrak. Stan filtra oraz pudełka idealny. Wymiary pudełka: 140x140x30mm. Wymiary filtra: średnica całkowita: ok. 113mm, średnica wziernika z folią: 70mm, średnica okręgu z zaczepem na odrośnik/teleskop ok. 104mm. Cena 50 zł.
 8. Do sprzedania kamera guidująca Lodestar X2 firmy Starlight Xpress. Jeden z najlepszych guiderów na rynku. Kupiona w 2015 roku. Stan idealny. Wszystko działa perfekcyjnie. W zestawie kabel ST4 oraz kabel USB oraz etui. Koszt nowej 2200 zł. Moja cena 1550 zł.
 9. Do sprzedania teleskop TS80Q 80mm/F6.5 produkcji Teleskop-Service. Kupiony w 2014 w Astrokraku. To większy brat TS65Q czyli czterosoczewkowy refraktor z płaskim polem z przeznaczeniem do astrofotografii. Stan wizualny teleskopu bardzo dobry. Tuba bez żadnych ubytków, otarć. Optyka w stanie bardzo dobrym. W zestawie walizka z gąbką (walizka z zarysowaniem, gąbka w stanie jak na zdjęciu), dedykowana maska Bahtinova oraz obejmy do teleskopu. Cena 2750 zł.
 10. Do sprzedania kamera CCD Astrel AST8300 Mono. Kupiona w maju 2015 roku w Teleskop-Service. Do dziś, w związku z poświęceniem czasu nowemu hobby, nie użyta ani raz w polu. Astrel AST8300 to kamera na chipie KAF-8300 czyli podobna do ATIK383L. Obsługa kamery w przeciwieństwie do innych na rynku nie wymaga posiadania komputera. Kamera tworzy punkt dostępowy WIFI do którego można się podłączyć zarówno tabletem jak i zwykłą komórką. AST8300 ma możliwość podpięcia kamery guidującej jak np. Lodestar i innych oraz obsługi guidingu poprzez wewnętrzny soft. Kamera posiada wbudowane koło filtrowe na filtry 27mm. W zestawie dodaję 2 filtry już zamontowane: Luminance i H-alpha 6mm Astronomika Dokładniejszy opis kamery: https://www.astrel-instruments.com/ast8300-b Tutoriale pokazujące możliwości kamery: https://www.astrel-instruments.com/tutorials W zestawie kamera z kołem i 2 filtrami oraz z kartą WIFI USB, kabel zasilający z gniada zapalniczki, pompka do odsysania powietrza z komory CCD (zapobiega kondensacji na chipie), walizka , kabel etehernet. Cena nowej kamery w Astroshop to 11 000 zł bez filtrów. Moja cena 7600 zł w tym filtry H-alpha 6nm i Luminance o wartości 1000 zł.
 11. Oczywiście w grę wchodzi również zamiana na EQ6. Szczegóły lub ewentualne dopłaty do ustalenia.
 12. Do sprzedania montaż Ioptron IEQ-30 wersja Pro. Zakupiony w Teleskop-Service pod koniec 2015 roku, użyty kilka razy. W skład zestawu wchodzą: - głowica z pilotem Ioptron, - walizka na głowicę, - statyw 1.5", - kabel zasilający z sieci, - kabel zasilania a z gniazda zapalniczki, - kabel RS232 do aktualizacji softu, - Raspberry PI3 z zainstalowanym astroberry. Cena za cały zestaw 4200 zł. Do negocjacji. Chętnie zamienię się również na IEQ45 lub podobny o nośności około 20 kg lub więcej. W załączeniu foty sprzętu oraz fota z guidingu (Orion 50/175 +Lodestar 2). Dla zainteresowanych prześlę plik do przeglądnięcia PHD Log Viewerem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.