Skocz do zawartości

[S] Sprzedam lornetkę Delta Optical Extreme 7x50 ED


Paweł Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż lornetka Delta Optical Extreme 7x50 ED w stanie bardzo dobrym, na gwarancji do 2025 roku. Optyka czysta, kolimacja bardzo dobra.
W komplecie wszystkie dokumenty, pudełko, etui, pasek na szyję, pasek do etui i adapter statywowy (nawet nigdy nie rozpakowane).

 

Egzemplarz zadbany pod każdym względem i przeze mnie wybrany podczas zakupu (kupując lornetkę najpierw otrzymałem egzemplarze z pewnymi wadami - wymieniałem do skutku) w Delta Optical.

 

Cena 900 zł z wysyłką.

 

Dodatkowo w cenie 100 zł mam na sprzedaż walizkę aluminiową do transportu / przechowywania lornetki, którą sam robiłem (wypełnienie specjalną pianką nie pochłaniająca wilgoci). Zdjęcia walizki na samym dole.

 

Pełna specyfikacja lornetki: https://deltaoptical.pl/lornetka-delta-optical-extreme-7x50-ed

 

Lornetka idealna do obserwacji z ręki, powiększenie 7x umożliwia spoglądanie w niebo bez uciążliwych drgań, obraz bardzo stabilny. Pole widzenia 7,5 stopnia ostre praktycznie po sam brzeg, gwiazdy punktowe i nasycone kolorami. Lornetka wyciąga bez problemu większość klasycznych obiektów z katalogu Messiera, a pod ciemnym niebem jest wspaniałym skanerem Drogi Mlecznej. Porównywałem ją z lornetką Delta Extreme ED 10x50 i w widoczności obiektów jest bardzo podobnie.

 

Sprzedaję, gdyż w weekend naliczyłem u siebie już 5 lornetek i niektóre już ze sobą się kłócą, także czas na małe odchudzenie kolekcji :) 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.