Skocz do zawartości

Antares 230/1500


J KARAS

Rekomendowane odpowiedzi

post-1765-1113547678_thumb.jpgAntares 230/1500 na Dobsonie,optyka ok.+ okular 25mm

Odbior osobisty

cena 1450,-pln

kontakt

0506011313

jkaras@jasfbg.com.pl

 

 

f/6,5 ?? Hmm, czy nie za ciemny do DS ?

I dlaczego tak tanio ? Kilka postów niżej jest również Antares, sporo drożej.

Jaki to okular 25 mm ?

 

Coś mi tu nie bardzo się podoba...

 

Pavlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlo, mam i używam z powodzeniem jego większego brata Arktura 270/1500 i tego Antaresa mogę w pełni rekomendować, znając wykonanie z pod ręki Janusza.

Widzę że to starszy model Astrokraka z lustrem 230mm, obecnie chyba są w ofercie Antaresy z większym lustrem 250mm i stąd zapewne jego niższa cena.

Przymierzam się w niedalekiej przyszłości do przesiadkki na jeszcze większego Syriusza 350/1500 bo kocham mgławice więc i mój Arktur pewnie trafi na giełdę w rozsądnej cenie ale to jeszcze nie od razu, może po letnich Kudłaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprzet jest wykonany przez firme Astrokrak, wiec wiarygodnosc i "cos co nie ladnie pachnie" powinny same sie wyjasnic :D

Sprzet jest 3 letni/ostatnio taki sam poszedl na tym forum za podobne pieniadze/

dlatego w dobie konkurencji uwazam ,ze nie ma co szalec ,ale jesli ktos chce dac wiecej to sie nie obraze.

Odb.osobisty/jestem z okolic Wa-wy/ bedzie to bardziej bezpieczne i uczciwe wobec przyszlego nabywcy/ale jesli ktos sie uprze to wysle mu kurierem/

Mam rowniez do sprzedania tala 100r ,okulary itp. ale to troche pozniej.

prosze o kontakt e-mailowy lub podac no.telefonu,oddzwonie.

pozdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.