Jump to content

Jarzyna B.

♥ Konto Płatne
 • Content Count

  1,021
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Jarzyna B. last won the day on July 1

Jarzyna B. had the most liked content!

Community Reputation

2,091 Excellent

About Jarzyna B.

 • Rank
  Arktur
 • Birthday 02/02/1968

Kontakt

 • Strona WWW
  http://astrobogdan.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków
 • Zainteresowania
  astrofotografia, enduro, motocross
 • Sprzęt astronomiczny
  CCD, teleskop, montaż

Recent Profile Visitors

4,430 profile views
 1. Informuję, że Forum Astromaniak już działa. Przepraszamy Wszystkich za utrudnienia !!!
 2. Mam dobre wieści! Ponieważ Dorota uczciwie podchodząc do przepisów wystąpiła do firmy posiadającej domenę astromaniak.pl o przeniesienie na nią praw do tej domeny w końcu otrzymała pozytywną odpowiedź od Administratora Danych Osobowych. W związku z tym na pewno na początku tygodnia domena zostanie opłacona już zgodnie z prawem i przepisami a Forum Astromaniak zacznie na nowo funkcjonować! Pozdrawiam, Bogdan Jarzyna
 3. To nie ważne Panowie. Ja nie miałem danych, numeru konta i kwoty do płatności za domenę! Gdyby było inaczej pewnie dawno bym to zapłacił i nie przejmował bym się konsekwencjami. Niestety żona Janusza inaczej podchodzi do tematu. Po prostu się boi, chce mieć wszystko uregulowane i my nic z tym nie zrobimy.
 4. Jasne nie odkryłeś tutaj Ameryki, ze swojej strony reagowałem dużo wcześniej przed wygaśnięciem domeny. Uwierzcie, że łapię stresa przed każdym telefonem jaki wykonuję do Doroty a dzwonię do niej każdego dnia.
 5. Dzisiaj Dorota uzupełniła wszystkie dokumenty o jakie ją poproszono więc mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Nie po to chyba od niej chcieli tych papierków aby robić jakieś podchody, mam nadzieję. Bądźmy dobrej myśli!
 6. Pisanie czegoś do Ciebie równa się waleniu głową w mur! ale spróbuję jeszcze raz to na spokojnie wytłumaczyć Dorota przekazała administrowanie forum Dominikowi oraz mi (Bogdan Jarzyna) ale nie przekazała nam tego forum na własność. Domena stanowi jej i tylko jej własność włącznie z tym, że sama chce dokonywać za nią płatności! Gdyby było inaczej już dawno domena była by opłacona! Wszelkie koszty jakie żona Janusza poniesie oczywiście zostaną jej zwrócone! Jeszcze raz napiszę, że Dorota wystąpiła o uregulowanie formalnej przynależności domeny astromaniak.pl po śmierci Janusza. Te formalności spowodowały chwilową przerwę w dostawie forum. Nic więcej nie mogę i nie możemy zrobić bo nie mamy do tego żadnych uprawnień. Pozdrawiam,
 7. Panowie widzę, że pozjadaliście wszystkie rozumy i szczerze nie chcę tutaj przytaczać wulgaryzmów ani się wkurzać Oczywiście wiedzieliśmy o tym znacznie wcześniej! Prosiłem rodzinę Janusza o opłacenie domeny wiedząc, że zbliża się termin jej ważności. Dokument przyszedł dopiero trzy dni przed terminem zapłaty i po prostu Karol syn Janusza tego nie zauważył. Cała korespondencja i dokumenty znajdują się na skrzynce Janusza do której niestety nie mamy dostępu. Dorota, żona Janusza postanowiła zgodnie ze swoim sumieniem zapłacić za domenę dopiero w momencie przepisania na nią praw do Astromaniaka. Taka jest jej wola i trzeba to uszanować! Komplet dokumentów został już przez nią dostarczony i mam nadzieję, że płatność zostanie uregulowana najpóźniej dzisiaj bądź jutro! Pozostaje mi tylko poprosić o wyrozumiałość i cierpliwość użytkowników i jestem pewien, że Forum Astromaniak wkrótce ruszy na stałe bez kolejnych przerw !!!
 8. Jak miło Czyli tym samym to moje ostatnie zdjęcie na Polskim APODzie. Dziękuję,
 9. Dzięki Tomek dobrze wiesz, że bez Ciebie tej foty by nie było p.s ...kurcze, pamiętam kiedy pierwszy raz z w 2005 roku siedziałem na piasku pod montażem Oriona SVP na którym miałem powieszonego ED-ka80 z Canonem 300D. Z wężykiem spustowym w dłoni odliczałem w myślach ekspozycje po 30 sekund. Pamiętam jak dzisiaj robiłem wtedy M-31 na chorwackiej plaży a obok niczym nie sfrustrowany Mirek Dymek podziwiał przez Taurusa okolice konstelacji Strzelca. Od tamtej pory do dzisiaj bardzo wiele się zmieniło można powiedzieć, że to jak skok w nad przestrzeń ale poznanych wielu wspaniałych ludzi, wrażeń i komentarzy oraz frajdy jaką daje to hobby nie da się opisać żadnymi słowami. Dla takich chwil warto żyć
 10. Dzięki! Pewnie tak ale na razie postanowiłem wrócić na Astromaniaka tak jak to bywało przed laty jakoś uświadomiłem sobie, że jestem to winien Januszowi !!!
 11. To ja dodam coś od siebie. Pewnie Janusza nie da się sklonować ale Tomka (Tom-Cio) znam odkąd zajmuję się astrofotografią. Solidny znający się na rzeczy facet. Przede wszystkim to gość, który sam zajmuje się astronomią i astrofotografią od wielu lat. Nie każdy pewnie wie ale Tomek wywodzi swoje zainteresowanie i doświadczenie z wieloletniej pracy w Obserwatorium Śląskim jak i swojej firmie, która zajmuje się podobnymi tematami. Rzetelny, słowny i solidny, rozwiązujący wiele często niemożliwych napraw i regulacji, których w temacie astro jak wiemy nie brakuje. Wiele lat temu Tomek był głównym operatorem montażu kopuły Jacka Pali, którą montowałem u Tiamata. Jego znajomość techniki i elektryki pozwoliła na zakończenie tego przedsięwzięcia pełnym sukcesem. Tomek jest także moim partnerem w zdalnym Obserwatorium W Hiszpanii, które nie dawno rozpoczęło swoją działalność. Jego nieoceniona pomoc i znajomość tematów astro pozwoliła nam na zrealizowanie tego arcy trudnego przedsięwzięcia. Myślę, że nie zawiedziecie się na tym serwisie! p.s. Jeszcze raz dziękuję Tomek!
 12. To faktycznie miły dla mnie poranek! Dziękuję,
 13. Myślałem nawet o zbiórce dla żony Janusza i dzieci. W sklepie ostatnimi czasy się nie przelewało ale nie mam pojęcie jak się do tego zabrać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.