Skocz do zawartości

Czy to nie przesada ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może właściceiel tego "kombajnu" wyposażony jest przez matkę naturę w cztery gałki oczne, każda na własnym "czułku" - jak u ślimaka : ;D Wtedy ma to sens.

Albo gość jednocześnie chce robić zdjęcie na filmie kolorowym, cz-b, slajdzie, jakimś cyfrakiem, CCD.

Co kraj to obyczaj

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nieładnie, nieładnie !

 

Ktoś podszedł profesjonalnie do sprawy, a Wy z niego żarujecie ! ;)

Wasze uwagi są z pewnością wynikiem zazdrości. Taaaaaki wspaniały sprzęt ! I ile go tam jest !

Od tego momentu ta fotka staje się dla mnie wyzawniem. ;D ;D ;D

 

Pozdrawiam

Benedykt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, a nie ma tam gdzieś fotki tego gościa? Chciałby zobaczyć jak mniej więcej ma rozmieszczone na głowie oczy (no i ile ich ma) :-

 

Siedem głów po jednej gałce na głowę - wtedy ma zmasowany odbiór tego co obserwuje!! ;):o ;D Może być jeszcze ósma głowa dla orientacji w terenie ;D Żeby mu sie tylko nie poplątały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

El... to raczej my proch marny nie wiemy co to jest 16 oczne widzenie superdookólne ;) ;) ;)

A tak na poważnie to nie wiem po co naraz taka choinka sprzętu chyba mu żal było zostawić w garażu choćby jednej rurki ze szkiełkiem i powiesił wszystkie naraz jak na odpustowym straganie ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El zobacz http://www.so-nl.nl/ to stronka gostka , ma naprawde wiele ciekawych pomysłów choć tylko jedną parę oczu.

Chyba pójdę w jego ślady ;D. Część tego sprzętu już mam - EQ6, ten refraktor 152/1200, ten wyciąg okularowy z tuleją do szukacza, redukcję z 2" na 1 1/4 ... Trochę jednak jeszcze brakuje ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czyj to sprzęcior! Ilość rur i kaliber rozwiewają wszelkie wątpliwości,

to... RAMBO! ;D

P.S. Coś mi się wydaje, że te objemki do mocowania rur, to w gruncie rzeczy chwieją się jak starej babie zęby... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to przechwycona przez Yankesow iracka bateria lokalizacyjna obrony przeciwlotniczej? El, Ty jestes specjalista od takich spraw, wypowiedz sie ;)

 

Ta holenderska firma RR tloczy szeroka game rur w znanym zoltym kolorze - pewnie stad takie pomysly jak fotka zaprezentowana przez Bartka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.