Skocz do zawartości

Czy to nie przesada ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to firma to dobrze :D. Nie będę podejmował wyzwania, bo już miałem pomysła jak 'Kiepski" żeby El pożyczył swoją Syntę 120, Waldek Takahashi , Oskar i Martel Tała 100 RS, Janusz jakiś super szukacz, to wszystko zawiesić na Syriuszu Piotrka Z. lub Tura i zrobilibyśmy konkurencyjną fotkę ;D :o ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to firma to dobrze :D. Nie będę podejmował wyzwania, bo już miałem pomysła jak 'Kiepski" żeby El pożyczył swoją Syntę 120, Waldek Takahashi , Oskar i Martel Tała 100 RS, Janusz jakiś super szukacz, to wszystko zawiesić na Syriuszu Piotrka Z. lub Tura i zrobilibyśmy konkurencyjną fotkę ;D :o ;D

 

No nie wiem Rysiu! Zwołuję zebranie obrażonych posiadaczy teleskopów. "Kiepski" to by se U kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy taką ,podobną fotkę : do Syriusza podwiesimy Ryśka TMB 150 , następnie Oskarowego Tała 100 RS , Bocianowa Synta 200 będzie podwieszona z boku i jeszcze Leszek na samej górze umieści MTO . Do tego Piotrek Sadowski do drugiego boku podwiesi Meade 250 i jeszcze kilka lornet i aparatów . Holender RR wpadnie w kompleksy ;)

 

A tak na poważnie , czy ta firma RR jest godna zaufania ? bo nie ukrywam że ich wyrób (Pierwsza Pani) mnie zainteresował .

pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.