Skocz do zawartości

SWSA, AZ-GTI, Polemaster


dRvECtoR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji tego że zbieram na coś większego, chciałbym sprzedać trochę sprzętu który nie będzie mi już potrzebny :)

 

1. Star Adventurer Pro Pack, używany ale wygląd i działanie oceniam na bdb, musiałem tylko zmodyfikować jedno pokrętło na klinie paralaktycznym, po prostu usunąłem oryginalne a na drukarce 3d wydrukowałem mniejsze, tak żeby nie przeszkadzało w działaniu montażu AZ-Gti bo używałem klinu i tu i tu. W komplecie raczej wszystko co było w oryginalnym pudełku.

Cena - 1400 zł - SPRZEDANY

 

2. Star Adventurer AZ-Gti, sam montaż, bez klinu i bez statywu, wgrałem oprogramowanie które pozwala przełączyć montaż w tryb Equatorial Mode w aplikacji, dlatego używałem klinu od montażu SWSA :) , działa bez zarzutu i stan oceniam również na bdb.

Cena 1200 zł - SPRZEDANY

 

3. PoleMaster, bajecznie proste ustawienie na Gwiazdę Polarną, w plenerze używałem tej kamerki w połączeniu z tabletem na Windowsie, który jak ktoś by chciał, też mogę dorzucić, stan BDB.

Cena samej kamerki - 1000 zł - SPRZEDANY

 

Sprzęt można pooglądać i odebrać osobiście w Kudowie-Zdrój a przesyłka jak coś to InPostem. 

 

 

 

 

Image00001.jpg

Image00004.jpg

Image00006.jpg

Image00007.jpg

Image00008.jpg

Image00009.jpg

Image00005.jpg

Image00010.jpg

Image00011.jpg

Image00012.jpg

Image00002.jpg

Image00003.jpg

Edytowane przez dRvECtoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.