Skocz do zawartości

Zaproszenie do członkostwa w Stowarzyszeniu.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, PTMAWarszawa napisał:

Szacun za wolny czas poświęcony dla Stowarzyszenia.

 

Nie dziękuję. Sam jestem pacjentem dość mocno kardiologicznym, więc wiem dokładnie jakie są ewentualne potrzeby takich osób jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Jest mi niezmiernie miło Was poinformować, że w dniu 16 maja br. otrzymałem postanowienie z Sądu Rejonowego w W-wie o wpisaniu Stowarzyszenia do KRS.

W związku z powyższym Stowarzyszenie rozpoczęło w pełni swoje działania.

Nasz nr KRS to: 0000970357.

 

Link do informacji jak zostać członkiem: https://sercenabanacha.org.pl/jak-zostac-czlonkiem-stowarzyszenia/

 

Serdecznie zapraszam !

Edytowane przez franz55
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualizacja.

Stowarzyszenie Serce na Banacha formalnie rozpoczęło działalność !
Od momentu rejestracji w KRS rozpoczęliśmy działania mające na celu m.in.:
- poznanie opinii pacjentów poprzez stworzenie, dystrybucję oraz zebranie ankiet - wyniki ankiet
- wywiady z lekarzami kardiologami odnośnie chorób sercowo-naczyniowych - wywiad
- bezpośrednie spotkania z pacjentami oraz ich rodzinami - spotkania
- została utworzona grupa publiczna na FB pod nazwą "Mam chore serce - co dalej ?" dla chorych oraz ich rodzin i bliskich - link do grupy

Jak wiadomo Stowarzyszenie potrzebuje środków na realizację swoich działań.
Póki co wszelkie koszta ponoszę samodzielnie, co w dzisiejszych czasach nie jest takie proste...

Gdyby ktoś chciał nas wesprzeć to można tego dokonać na kilka sposobów:
- wpłata na rachunek bankowy Stowarzyszenia : 59 2530 0008 2090 1072 8764 0001 z dopiskiem "Darowizna na cele statutowe"
- wsparcie poprzez platformę Patronite: Serce na Banacha na Patronite

 

 

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję w imieniu własnych oraz Stowarzyszenia !

cropped-logo_stowarzyszenie-scaled-3-2048x722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie od zawsze wśród wielu osób panuje przekonanie, że zawał ich nie dotyczy. Bóle w klatce piersiowej często tłumaczą zmęczeniem, wysiłkiem fizycznym itp. Pandemia koronawirusa jeszcze bardziej pokazała jak bardzo istotne jest szybkie zgłoszenie się do lekarza w przypadku wystąpienia objawów zawału serca lub też bólów w okolicy zamostkowej.

 

https://sercenabanacha.org.pl/myslisz-ze-masz-zawal-boli-cie-serce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.