Jump to content

isset

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Neutral

About isset

 • Rank
  Antares

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  boks
 • Sprzęt astronomiczny
  SW ED80/600 + HEQ5 mod + QHY8L

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możliwe :-) Tu chyba też jest gwint T2. T-ring sprzedałem osobno. Zostało tylko to.
 2. Sprzedam "nosek" do mocowania Canona do wyciągu. Bez ringu. Nawet nie wiem jak to się nazywa :-) Cena 20zl plus ewentualne koszty wysyłki. Mozliwy odbiór osobisty w Warszawie na Białołęce lub w centrum.
 3. Sprzedam adapter 2" / T2 męski z gwintem na filtr 2" DO-GSO. Kupiony w delta optical miesiąc temu ani razu nie użyty gdyż kupiłem go niepotrzebnie :-) Cena 49zl plus ewentualne koszty wysyłki. Mozliwy odbiór osobisty w Warszawie na Białołęce lub w centrum.
 4. Hej, ja zamówiłem zlaczke w serwisastro.pl. Spelnili wszystkie moje zachcianki. Czyli - wkrecanie filtru oraz możliwość pracy bez filtra z zachowaniem odpowiedniej odległości flattener-kamera.
 5. Astrofotografia to niekończące się wydatki :-) Ja mam ed80 + flattener. Złączka jest w drodze, kamera za radą chłopaków z forum to qhy8l, wisi to wszystko na montażu heq5 belt mod. Wydaję mi się że to jest najmniej stresowny zestaw na parę lat :-)
 6. Nie, już nie aktualne, dzięki :-) Kupiłem sobie inną działającą.
 7. Qwa ludzie, dajcie juz spokój z tą kasą, to sprawa do wyjaśnienia pomiędzy uczestnikami wyprawy i w 4 oczy. Nie macie nic ciekawszego do robienia, niż biadolenie "na co poszły pieniądze"? No ile można to ciągnąć i rozliczać innych? Jakiś taki podział się pojawił na tych dobrych i złych, a przecież wszyscy jesteśmy jedna wielka astrorodzina
 8. Forma określenia jakiej użyłeś "cukierkowe fotki DS-ow" na mój gust i w tej konkretnej sytuacji odebrana była przeze mnie negatywnie, może błędnie.
 9. Ale ja na razie nie planuje łączyć się przez internet. Interesowało mnie tylko bezprzewodowe połączenie z setupem. Oczywiście planuję ogarnąć TV bo chciałbym też obsługiwać setup z Macbooka.
 10. Zainstaluj sobie appke SkySafari, tam jest zakładka Tonight's best w wyszukiwarce i mozesz zobaczyć co ciekawego będzie i o której godzinie.
 11. Teraz tylko wszystko skonfigurować. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc!
 12. No i działa zwykły windowsowy zdalny pulpit, elegancko łączy się i działa jak bym pracował na minipc Bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc!!!!
 13. A takie mam ustawienia routera:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.