Skocz do zawartości

[S] Dobson PushTo od Romer Optic


Milek666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sprzedam:

System PushTo dla Dobsona 8 GSO.

Producentem jest Romer Optic
System podłączyłem do mojego Doba 8 dziś tylko w celu sprawdzenia, ponieważ poważnie zmienia mi się koncepcja, system idzie na sprzedaż.
Dziś podłączony, czyli sprzedaje jako nowy, system działa we współpracy z telefonem prze BT i oprogramowaniem Romer AZ ze sklepu Play.

 

Jest to amerykańska wersja Dobson Dream czy innych systemów tego typu. Co robi, myślę że każdy wie.

 

Polecam wejść na stronę producent Romer Optic i zobaczyć filmik na YT.

 


Do działania potrzebny jest power bank, którego nie ma w zestawie.

W Warszawie możliwy odbiór osobisty, lub wysyłka InPostem, oczywiście wszystko przez Olx, na mój koszt.

 

Cena 700zl

 

@

Cena oczywiście do negocjacji, moją intencją jest sprzedać zestaw a nie go sprzedawać.

Cena jest odpowiednio wyższa, nie dlatego że usiłuje się dorobić, poprostu przesyłki są teraz częściej niż kiedyś zatrzymywane na granicy i clone, co podnosi koszt.

 

Pozdrawiam 

IMG_20220727_105305.jpg

IMG_20220727_102125_1.jpg

IMG_20220727_100826.jpg

Screenshot_2022-07-27-10-04-26-165_com.romer.ezpushto.jpg

Screenshot_2022-07-27-10-04-15-176_com.romer.ezpushto.jpg

Edytowane przez Milek666
Uzupełnienie opisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, niestey przesyłka zostaje zatrzymana na granicy i skutecznie oclona w wysokości 200zl. Dodatkowo musiałem (ale mogę źle pamiętać) zapłacić jakieś koszty wysyłki, 10 lub 15 dolarów

Inna sprawa że jestem otwarty na nogoocjacje,.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, faktycznie teraz paczki spoza UE są  obłożone VATem e-commerce. Jak zamawiałem swój push-to kilka lat temu, to przyszło bez niczego.

 

W każdym razie polecam kupującym, to mega prosty zestaw do dokładnego wyszukiwania obiektów. I mega prosty w montażu. Pasuje też do GSO 10". 

Edytowane przez Woj2007
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.