Skocz do zawartości

Kamerka klon ASI120MM, Solomark120


poldip

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż wystawiam moją zapasową kamerkę guidującą. Kupiłem ją w Teleskopach daaawno temu (jeszcze pod mostem) jak była "spod lady".  Jest to kamera mono. To był chyba pierwszy klon asi120mm na rynku. Kształtem przypomina asi mini ale zachowuje się jak normalna asi120mm. Była moją kamerką zapasową więc nie była mocno eksploatowana. Większość czasu przeleżała w pudełku. Nie nosi praktycznie żadnych oznak użycie. Jednak sprzęt swoje lata ma więc nie można o nim napisać że jest w stanie igła.

Do tej kamerki nie ma sterowników innych niż oryginalne ZWO. Śmiga na oryginalnych sterownikach ZWO i jest rozpoznawana przez wszystkie programy jako asi120mm. Powodem sprzedaży jest to, że podobnie jak oryginał, ta kamerka nie pracuje z ASIair. Natomiast pod PC hula bez zahamowań. Nadeszła pora aby ktoś inny się nią cieszył.

W komplecie: blaszane pudełko w którym została kupiona, zaślepka drukowana 3D.

W tej chwili nie mam pod ręką fotek, postaram się uzupełnić na dniach.

Cena 430zł, odbiór w Warszawie lub przesyłka paczkomatem +15zł.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.