Skocz do zawartości

Kamerka guidująca QHY5 (Alccd5) klasyk


poldip

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż wystawiam moją podstawową kamerkę guidującą. Kupiłem ją wiele lat temu o ile dobrze pamiętam od Jolo, który w swoim czasie ją przerobił dodając jej tzw. "zimny palec". Czyli termiczne połączenie chipa z obudową co jest sposobem pasywnego chłodzenia. Nie obniża to temperatury jakoś drastycznie, pewnie góra kilka stopni, ale zawsze to coś.

 

Jest to kamera mono. Była moją pierwszą i podstawową kamerką. Całe lata spędziła wkręcona w szukaczo-guider.

Do tej kamerki są osobne sterowniki sygnowane przez Alccd. Oczywiście w przypadku problemów pomogę nabywcy w instalacji. Natomiast jak się już kamerka zainstaluje to jest bardzo stabilna i chodzi zawsze i wszędzie. Sprzęt klasyczny. Nie do zdarcia.

Kamerka nosi ślady użytkowania, ale jest w pełni sprawna i jestem pewien że jeszcze długo posłuży.

 

W komplecie powinienem znaleźć nosek 1.25''. Ale jedną z zalet jest gwint T2 i najlepiej ją wkręcać. Gdyby kupujący potrzebował, to mogę sprzedać osobno filterek UV/IR 1.25 od SVBONY.

 

Cena za kamerkę 350zł, odbiór w Warszawie lub przesyłka paczkomatem +15zł.

P1070426.JPG

P1070424.JPG

Edytowane przez poldip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.