Skocz do zawartości

PYTANIE DOTYCZĄCE HIMPOLA


Kacperr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pytnie:

Gdzieś 3 tygodnie temu kupilem w himpolu lornetke BPC 26x70 i chcialbym ja oddac spowrotem a otrzymac kase ponieważ dostałem dogodną propozycje kupna scopa!!!!! Czy istnieje taka możliwość ????????????????????????? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś Kacper działał pod wpływem mojej informacji ??? ;D ...ale zastanów się, bo wiesz co to za teleskop.....najpierw obejrzyj go, przetestuj pod nocnym niebem, czy obrazy daje ostre itp...po prostu przetestuj go pod nocnym niebem....

 

Myśle, że jak nie weźmie lornetki Himpol ( zresztą zdziwiłbym się jakby wzieli, jesli jest z nia wszystko OK) to sprzedasz ją i tak szybko , bo to bardzo dobra lornetka i do tego nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Himpol jak i inne firmy to nie wypożyczalnia i sprzęt z wadami wymienią na sprawny ale musisz odpowiadać za swoje materialne decyzje jako już duży chłopczyk jak sądzę ;D ;D ;D

Daj lornetkę do jakiegoś komisu albo sprzedaj przez Allegro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dziś ich o to pytałem. Powiedzieli mi, że akceptują zwrot na koszt klienta do 10 dni od odebrania zamówionego towaru.

 

Tyle to jest ustawowo bez żadnej łaski.

Czy ta lornetka jest w ogóle jeszcze produkowana bo wydaje mi się że nie co dobrze by wróżyło jej sprzedaż na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak ustawowo jest możliwość zwrotu zakupionego towaru jeśli była to sprzedaż w sklepie internetowym ( i nie tylko ale np. z katalogu). Niewiem jaka ustawa na to pozwala ale spotkałem się kiedyś z tym problemem, czyli zwrotem towaru zakupionego w sklepie wysyłkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kacper !

powiem tak- kolega ten przyszedł poraz pierwszy na spotkanie naszego PTMA w czerwcu, wiec widziałem go tylko raz, ale nie chodzi o to czy ja go znam czy nie.

 

Chodzi bowiem o teleskop- i tu powiem, że go nie widziałem (prócz zdjęć), Ty musisz się umówić z nim i przedyskutujecie sobie wspólnie sprawę, może umówisz się na jakiś wieczór obserwacyjny czy coś takiego. Trudno mi w tym pośredniczyć, więc dlatego dałem Ci namiary abyści pogadali, wtedy dowiesz się wszystkiego.

 

Pamiętaj - nie działaj pod presją chwili, pośpiech jest złym doradcą, przemyśl wszystkie + i -, po tym jak bedziesz już wiedział co to za sprzęt i jakie ma mozliwości.

 

No i nie wiem czy będę wogóle w Białymstoku w najbliższych dniach, może wyjade z Polski, może nie....

 

Kontaktuj się ze mną w tej sprawie na priva, nie będziemy zaśmiecać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.