Skocz do zawartości

gdzie kupić 300D [sprzęt]


damian.j.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

uzbierałem trochę kasy i ciałem kupić canona 300D ale okazało się że przestali go produkować.

Rozejrzałem się po sklepach i okazało się że jego cena wzrosła :(

Na allegro za to jest tani ale bez gwarancji canon polska tylko z gwarancją sklepową :/

wszyscy oferują mi 350D ale aż tyle kasy to ja nie mam.

W związku z tym pytanie:

Gdzie można kupić canona 300D po przystępnej cenie z gwarancją canona, może ktoś zna jakąś hurtownie gdzie zalegają jeszcze resztki towaru??

Czy opłaca się kupić go taniej ale z gwarancją sklepową na allegro??

A może czekać aż 350D stanieje jeśli tak to jakie mogą być prognozy to znaczy jaka jest szansa na to ze ogóle stanieje??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio bardzo podobny problem - chciałem kupić aparat na allegro - ale jak sie okazało albo aparat miał jakąś dziwną gwarancję albop poprostu był wystawiony chyba tylko w celu zachęty - bo po rozmowach telefonicznych okazywało się że nikt nie posiada go na magazynie a będzie na "za tydzień". Ciekawa sprawa to również aukcje prywatne na których często spotyka się 300d ale aby mieć do nuich dostęp trzeba mieć zezwolenie sprzedajacego na które mimi szczerych chęci kupna nie doczekałem się. I podobnie jak Ty od wszystkich słyszałem "kup Pan 350d albo nikosia d50 bo są na moich innych aukcjach". Podobnie było w sklepach w Krakowie, gdzie wszyscy mówili, że zakończono produkcję więć mieć go nie będą. Myslałem, że juz nie znajdę go nigdzie, aż tu nagle przyszedł mi na pomoc sklep "nie dla idiotów" gdzie od reki dostałem nowiutkie 300d z polską gwarancją i bez czekania. A co do ceny to zapłaciłem troszke więcej niż na allegro ale przynajmniej sprawdziłem aparat od ręki i wiedziałem, że dostaje to za co płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.