Skocz do zawartości

zestaw MAK 127 + akcesoria


PiotrN

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przywiązuję się do sprzętu, ale ze względu na przeprowadzkę na wieś gdzie stoi sobie duża Synta na Dobsonie z goto, mobilny MAK 127 spoczywa sobie w szafce lub używam go sporadycznie do Słońca lub planet. MAk 127 niebieski, 1,25" Teleskop ma 5 lat. jestem jego pierwszym właścicielem. Stan bardzo dobry- nigdy nie rozbierany ani nie czyszczony. Nawet go nie kolimowałem. Warstwy odblaskowe ideał. Niewielkie pyłki na menisku ale nie chciałem czyścić bez wyraźnej potrzeby. Dovetail z ryskami jak na zdjęciu. Klejem dokleiłem drugą podstawkę pod szukacz.


Wystawiam na sprzedaż:


1. MAK 127 z oryginalnymi akcesoriami (star pointer, kątówka 90", okular kit SUPER 10, pokrywa na menisk, torba) + gratisy: okular planetarny Plossl 6,5 mm oraz oprawa http://deltaoptical.pl/mocowanie-do-filtra-slonecznego-127-maksutow,d1506.html zfiltrem Słonecznym ND 5 do wizuala zrobiony na tegoroczne zaćmienie Słońca.

Cena 790 zł (z przesyłką).


2. Szukacz SkyWatcher 6x30 - 80 zł. (z przesyłką).

3. Kątówka pryzmatyczna 90 stopni ta: http://www.astrokrak.pl/347-nasadka-kto... 125q-.html

ale z dorobionym w AStrokraku pierścieniem bezpośrednio przykręcanym do korpusu MAKA - dzięki temu tor optyczny ulega skróceniu co zmniejsza winietowanie przy długich okularach lub pozwala lepiej złapać ostrość z nasadkami bino. Za kątówkę na zamówienie zapłaciłem 145 zł - sprzedaję za 90 zł (z przesyłką).


Gdyby ktoś kupował pozycje 1,2 i 3 to cena za całość wyniesie 900 zł (z przesyłką).


Możliwy odbiór osobisty - okolice Żywca lub mogę dowieźć teleskop w promieniu do około 30 km od Żywca.

IMG_4910.JPG

IMG_4913.JPG

IMG_4915.JPG

IMG_4919.JPG

IMG_4920.JPG

IMG_4923.JPG

IMG_4924.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.