Jump to content

GuMoWy

Społeczność Astropolis
 • Posts

  350
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GuMoWy

 1. Czołgiem, przypadkiem zajrzałem a tu winter spot. Czy macie tam jakieś leże jeszcze? Wpadłbym w sobotę wieczorem i uciekł w niedzielę w nocy lub pn rano? Niestety sprzętów nie zdążę przywieźć z woj. lubelskiego więc przykleiłbym się na krzywy ryj do przyjaciół wizualowców. Odwdzięczę się piersiówką jak będzie zimno G
 2. jak zwykle pod górę, pierwszy raz od lat się człowiek zbierze a tu masz ci los - trzeba będzie na dwór wychodzić
 3. Fajnie, mają sobie pomysł i działają. Dla mnie bomba. Czekam na następny.
 4. hmmm, nie mam kurtki i teleskopu ale mam flaszkę i grzałkę. Czy da się z tego coś zrobić?
 5. Cześć, montaż mi się popsuł - raz ma zasilanie, raz nie ma. Obraca się w jedną stronę powoli w druga normalnie, Robi się tak na bateriach i na zasilaczu. Kto od nas naprawia takie rzeczy, jesteście w stanie kogoś polecić? Z góry dzięki Guma
 6. Nie da rady, z nią potrzebuję dużo atrakcji jak basen itp.Niestety
 7. No niestety, dopiero wiosenny zlot jest mi pisany. Na pracę naszły jeszcze ferie i zamknięte przedszkole córki... Miłej zabawy G
 8. ja jeszcze nie wiem chłopaki, wyjaśni się u mnnie w piątek dopiero
 9. hmm, muszę sprawdzić czy dam radę w tym terminie. Brzmi nieźle.
 10. W razie problemów z dojazdem na miejsce akcji - najprawdopodobniej ruszę z Warszawy w piątek koło południa. Miejsce w aucie mam więc zapraszam jakby co. Do zobaczenia!
 11. Dzień\dobry, proszę i mnie dopisać I pytanko czy możliwe jest wynajęcie jakiego pomieszczenia dla całej rodzinki tj Malinka 3 latka, Monika hmm powiedzmy 18 latka i ja? Tak wstępnie pytam
 12. no ja wylądowałem o świcie z urlopu, nie dam rady podjechać i zasilić trolowej bandy
 13. wygląda jak z hubbla. Ta Tivoli to jakaś stacja orbitalna?
 14. stęskniłem się, wpiszcie mnie na listę bez względu na termin. A jeżeli mam nie rozrabiać to dajcie znać wcześniej - wyszaleje się dzień przed przyjazdem, pobiegam na łące na golasa czy coś Ossa w każdym przypadku będzie droga - wyceniałem pobyty i 600 osobowe i to były wysokie koszty, które mogą zawęzić grono uczestników na czym chyba nikomu nie zależy.
 15. Janku gratulacje dla Was!!!! Oby dalej, dalej w szczęściu i zdrowiu!!! Ja chyba nie wytrzymam, ściągnę pajęczynę ze sprzęta i na Konstancin się udam pewnie przed 22.
 16. Ja miałem szczęście, akurat testowaliśmy taras u kumpla z makiem w kilka osób z roboty. Jasny niebieski bolid, wpadający pod małym kątem, rozpadł się i wydawało mi się że jego czoło świeciło jeszcze na czerwono przez chwilkę. Nie widziałem jakiś rozbłysków. Wydawało się, że leciał wolniej niż te które do tej pory widziałem. Kilka sekund to trwało, jak krzyknąłem to kilka osób zdążyło się jeszcze odwrócić i zobaczyć dokładnie. Miejsce obserwacji Wilanów.
 17. Zdrowia, radości, spełnienia marzeń i nieustającego zapału!
 18. hmm, ma ktoś ochotę na małe co nieco. Może warunki pozwolą, zapowiada się nieźle.
 19. Chciałbym zobaczyć takie uderzenie. Z drugiej strony poleciałoby w kosmos pewnie trochę gruzu i nam mogłoby się potem oberwać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.