Jump to content

PawelBe

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1069
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PawelBe last won the day on January 12

PawelBe had the most liked content!

Community Reputation

1274 Excellent

About PawelBe

 • Rank
  astronomy is my life
 • Birthday 11/07/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Gorlice / małopolskie
 • Zainteresowania
  Astronomia, Fotografia, Góry i wiele innych
 • Sprzęt astronomiczny
  C8N, CG5-GT, Lunt LS60THa
  7D, 17-80 IS, Samyang 85mm 1.4, Samyang 8mm, Sigma 70-300, Manfrotto 190DB + 141RC

Kontakt

 • Skype
  blizej-gwiazd

Recent Profile Visitors

6379 profile views
 1. Dziękuje Wam wszystkim jak i każdemu z osobna za udział w kolejnym zlocie, było dużo nowych zlotowiczów i spora część tzw. "Starej Gwardii". Pomimo tego, że pogoda pokazała kto tak naprawdę rządzi, to zlot uważam za udany (no dobra, tak w 90% - bo jednak nie było żylety przez 4 dni). A dla czego udany? Tyle nowej wiedzy, nowych znajomości, świetnie spędzonego czasu, bólu przepony ze śmiechu ......... można długo wymieniać. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom kolejnego konkursu: Koło wiedzy astronomicznej. Momentami trzeba było wykazać się nie lada wiedzą. Gratuluje. W drugim dniu w równoległym wszechświecie odbył się konkurs wiedzy NIE astronomicznej. No i muszę tutaj przyznać, że walka była zacięta i konsekwentnie każdy z uczestników bardzo często mówił, że nie zna odpowiedzi. Prymusi! PS. Poniżej wrzucam w całości regulamin głównego konkursu:
 2. Dziś niestety bardzo mgliście. Ale za to mamy fajne prelekcje. W tym momencie Łukasz opowiada o Słońcu / Ha / Sprzęcie
 3. Kolimator firmy "DANGER" I kilka innych fotek, na szybko:
 4. Kieruj się tutaj: https://goo.gl/maps/PfqEkqGeaZBdrL7x9
 5. Mała informacja organizacyjna i prośba do zlotowiczów. Jeśli jeszcze nie spakowaliście wszystkiego, to proszę, weźcie ze sobą klapki/papucie/trzewiki/sandały etc. tak żeby w budynku nie chodzić w butach. Na zewnątrz w ciągu dnia jest ciepło i cały śnieg i brud roznosilibyśmy wszędzie. Dziękujemy
 6. Na chwilę obecną jest nas mała grupka ~8 osób, czekamy na wszystkich piątkowych zlotowiczów. PS. Jest super
 7. Ufff. Wszystko odebrane na pakiet startowy, jeszcze małe dopieszczenia i od jutra czekamy na Was. W pakiecie startowym znajdziecie: Kubki bufy/kominy oraz kilka innych drobnych gratisów
 8. 1. Pokoje będą otwarte (na pewno na pierwszą noc), 2. Z tego co pamietam to tylko dwa pokoje mają wspólną łazienkę, 3. Kuchnia i jadalnia dostepna 24/7 4. Na miejscu nie jest prowadzona bufet/stołówka. Przygotowywane jest dla nas zamówione jedzenie 5. Tutaj @Bodi Ci odpowie, nie chciałbym coś źle napisać 6. Będziemy mieć ze sobą rolke kabla, ktoś pisał że też zabiera. Ale warto ze sobą wziąc listwy, etc. PS. Jeśli coś jest jeszcze nie jasne to piszcie śmiało.
 9. A przez Gorlice będziesz jechał? Jeśli tak to o której będziesz w Gorlicach, bo może była by opcja żebym Cię wziął. Z tym, że ja z Gorlic najpóźniej o 12 wyjeżdżam. Dodatkowa informacja: Obecne warunki w Farfurni.
 10. Spieszymy się wraz ze wspaniałą informacją. Do naszych sponsorów w konkursie wiedzy o astronomii dołączył sklep Astroshop. Nagrodami ufundowanymi przez Astroshop, będą: Za miejsce I - montaż Omegon Minitrack LX3 https://www.astroshop.pl/uchwyty-do-kamer/omegon-montaz-mini-track-lx3-set/p,62037 Za miejsce II - karta podarunkowa o wartości 100,00 EUR https://www.astroshop.pl/kupony-na-zakupy/talon-astroshop-o-wartosci-100-euro/p,8002 Za miejsce III - karta podarunkowa o wartości 50,00 EUR https://www.astroshop.pl/kupony-na-zakupy/talon-astroshop-o-wartosci-50-euro/p,8001 Ogromnie dziękujemy.
 11. Co roku mieliśmy hasło zlotu. My się zimy nie boimy. Wyszło na to, że zima boi się nas. 10 lat temu tak było na II zimowym zlocie w Radocynie. Ale to były piękne zimy. Kto pamięta ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.