Jump to content

Fredrixxon

Społeczność Astropolis
 • Posts

  742
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Fredrixxon

 1. Twoje odpowiedzi są wyłącznie pochodną twojej arogancji. Nie masz nic do powiedzenie w temacie, za to zaczynasz szczeniacka pyskówkę. Proszę admmina o usunięcie wątku.
 2. Czy można prosić o zamknięcie wątku? Zaczyna sie dyskusja nie na temat, której właśnie chciałem uniknąć.
 3. No właśnie, "coś tym stylu". Chciałem się upewnić żeby uniknąć nerwów. Pav1007 sorki, szukam konkretnej informacji, nie mam siły się tłumaczyć.
 4. Ano 'otake" uszlachetnienie chodzi, którego nikt mi za zety zrobić nie chce, a zrobi mi LifePixel za ichniejsze.
 5. Chciałem, to dostałem :) Czasem lepiej nie pytać i nie wiedzieć. Odpowiedź z Krajowej Informacji Skarbowej: O tyle nie trafiona, że jestem osoba fizyczną, a nie firmą. Ale jestem cały dumny, że państwo pochyliło się nad moja rozterką i "wskazałno" mi słuszną drogę :)
 6. Decyzja podjęta, aparat leci do USA na modyfikację. I teraz pytanie do tych, którzy juz sprzęt wysyłali poza UE: - co wpisać na CP72, żeby mi go nie oclono przy powrocie? Dołącza się jakąś delkarację celną czy inne kwity?
 7. Wszystkim astroziomom radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pięknego nieba przez cały 2020 roczek!
 8. He, już widzę ten "trynd" : w każdym mieście sklep z militariami i demobilem promujący ul. Grunwaldzką
 9. Co to znaczy "domorosłych astronomów"? Ktoś tu kogoś obraża? "Wygranie w konkursie lokalu użytkowego nie jest jednoznaczne z uzyskaniem przez oferenta zezwoleń na sprzedaż i/lub podawanie napojów alkoholowych" , czyli z tą flaszką wcale nie przesadzacie - dopuszczaja taką forme promocji
 10. Nadal czekają. 40 za sztukę + wysyłka PP
 11. Mam wrażenie , że niedawno czytałem bliźniaczą historię. Człowiek chce wierzyć ludziom, ale trzeba przyjąć, że okazji nie ma Zawsze przed każdym zakupem mędzę sprzedawcy, pytam o głupoty i dodatkowe zdjęcia i oceniam wirygodność. Sorki _vk_, moze się coś jeszcze wyjaśni.
 12. Aktualne. Niech starcę - 330 zł (plus ewentualna wysyłka)
 13. Popularny standard Canona w wersji stm. Stan bdb, szkła i obudowa wzorowe. Bez pudełka i papierów. W mojej torbie od dwóch miesięcy, kupiony od koleżanki, która miała go od 2016, ale jak widać nie używała. U mnie też trafił na półkę, a było tak: Zatęskniłem na jasna stałką 50 mm, więc wyciągnąłem z zapomnienia ulubinego nikkora 50/1.8. Na adapterze z canonem nie mam jednak AF, więc nabyłem tego oto. Ale ... - nikkor to rasowy pełnoklatkowiec, więc na otworach poniżej 4.0 jest lepszy w całym kadrze, - powyżej 4.0 to mam inne szkła, - po ciemku AF i tak jest do bani (eos80D), a nikkorem lepiej ustawia się ostrość manualnie. Czyli nic nowego nie wniósł, na pewno będzie pasował komuś innemu. Odstąpię tak, jak kupiłem, za 350 pln-ów (plus przesyłka PP)
 14. W takim leżaku, najsampierw wymieniłbym bateryjeczkę podtrzymującą zegar systemowy. Następna rzecz : mógł się też powalić dysk ssd (tego typu pamięci psują się od nieużywania) - czyli zaorać system.
 15. Tymczasem ... https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bedzie-wiecej-swiatla-na-21-ulicach-Gdanska-n134650.html http://www.drmg.gdansk.pl/index.php/jasniejszy-gdansk
 16. Kolejny mieszkaniec Szuflandii. Dajcie mu szansę popatrzeć na światło Z obu stron gwint M42, Pierścień do przeliczania przesłony. Stan dobry. Etui. 30 PLN + przesyłka
 17. Do wzięcia. Nowa cena 80 pln z moją przesyłką PP
 18. A to nad Urzędem Miasta w Słupsku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.