Jump to content

Agent Smith

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1,837
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Agent Smith last won the day on January 20

Agent Smith had the most liked content!

Community Reputation

1,204 Excellent

About Agent Smith

 • Rank
  Kanopus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Skąd
  Okolice
 • Zainteresowania
  All this work and no play makes me a dull boy.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O ile tylko pisanie powyższych insynuacji sprawia, że czujesz się lepszy, szlachetniejszy etc. to - na zdrowie !
 2. A z czego wynika przewaga Astronomika?
 3. Spokojnie, kładłeś aparat na kamyku?? Nie ta kategoria, sooorryy.
 4. Niestety, rury od odkurzacza zużyłem do swojego kombinezonu
 5. To otwiera nowe horyzonty jeśli chodzi o dyscypliny astrofotografii! Można np. fotografując stać na jednej nodze itd. Głupie żarty ale coś w tym jest. Co do przedstawionego zdjęcia to aby ocenić je w danej kategorii chcielibyśmy znać jakieś szczegóły, sprzęt, parametry ekspozycji itd.
 6. No nie da się ukryć, że różnie to wygląda w różnych krajach choć przestrzegał bym przed uproszczeniami - choćby geografiicznymi. Generalnie warto zachować ostrożność, zwłaszcza, gdy kupujemy "wyjątkowe okazje". PayPal daje spore zabezpieczenie, z drugiej strony bardzo wysokie opłaty zniechęcają niektórych sprzedawców, to też należy zrozumieć. Wiele nieporozumień wynika też z niezrozumienia zasad oferty przez kupującego, zwłaszcza w obecnej kulturze słownej, pełnej pułapek i przeinaczeń.
 7. Czemu kadr w tę stronę? Taki +90 st miałby większæ szansę pokazać "całość".
 8. Pamiętaj (lub poczytaj) o metodzie projekcyjnej obserwacji słońca, przy małym teleskopie jest bardzo efektywna, mam na myśli dobre słońce z dawnych lat, na którym zwykle były plamy...
 9. Sprawa wygląda tak moim zdaniem, fakty: Tytuł wątku (dział: rozmowy o sprzęcie): "Kto się ze mną nie zgadza", autor: @Pomidor) Reakcja forum: TrollBomb!!! Pomidor, ku..wa, ogarnij się.
 10. Bracie, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą. Zacznijmy od złej - już po Tobie, złapałeś fotobakcyla - wyrazy współczucia dla małżonki, dzieci itp (niepotrzebne skreśl). Dobra to taka, że jak na strzały komórką jeden z tych Saturnów jest całkiem OK Musiałeś trafić idealny seeing.
 11. Kupijesz kamerę, guider, zasilanie etc. i zaczynasz robić fotki.
 12. Jest też jeden koan Zen nadzwyczaj w takich sytuacjach pomocny. Brzmi on (po angielsku): "Count the stars in the sky" Nigdy się nie nudzi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.