Jump to content

Agent Smith

♥ Konto Płatne
 • Content Count

  1,565
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Agent Smith last won the day on January 20

Agent Smith had the most liked content!

Community Reputation

1,021 Excellent

About Agent Smith

 • Rank
  Kanopus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Skąd
  Okolice
 • Zainteresowania
  All this work and no play makes me a dull boy.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jasny gwint, słyszę tu zazdrość, kolego @Paether Bez fałszywej skromności - moja kolekcja złączek zasługuje na popularyzację. Jestem też odkrywcą kilku nieznanych wcześniej kombinacji przejściówek. Myślę, że na początek wrzucę coś wiralnego na fejsa.
 2. Właśnie, a przecież gadają , że rozmiar jest najważniejszy ! ;) Gratulacje Gabriel!
 3. To już wiemy co porabiasz w wolnych chwilach
 4. Dzięki, ale mi chodziło o ten konkretny model telepa, którym @bajastro zrobił fotki, bo o takim właśnie ostatnio sobie myślę.
 5. Czytam, czytam Ja bardzo lubię czytać. Z wiekiem nauczyłem się jednak nie wartościować treści jej objętością. Nie było moim zamiarem Cię obrazić oczywiście, więc nie przepraszam, niemniej przyznasz, że to nie ja napisałem, iż kradzież intelektualna na poziomie Adama i na poziomie profesora "to dwa róźne przypadki, które należy oceniać inną miarą" a jednocześnie "nie toleruję kradzieży intelektualnej w nauce (i nie tylko), pod żadnym pozorem i bez żadnych wyjątków", czy też "Takie działania mogą być ewentualnie dopuszczane, gdy ktoś zajdzie bardzo wysoko, czyli jest np. dr hab, i ma wiele faktycznych sukcesów. Ale nie wcześniej." Stąd moja konfuzja. I tu - stop. Kończmy więc, prosiłbym jednak o edycję Twojego posta, w którym niezgodnie z prawdą opisujesz swoje słowa jako moje. Bo się obrażę! Pozdrawiam N.
 6. Tak, w tym shitstormie jeszcze tylko Ciebie brakowało i Twoich umizgów.
 7. Po objętości i zajadłości Twoich postów w tym wątku pozwolę sobie szczerze wątpić w prawdziwość powyższego twierdzenia. Wiesz, są ludzie, którzy najbardziej lubią cierpieć.
 8. A czy byłbyś tak uprzejmy i wrzucił jakąś całą klatkę? Może być nieobrobiona, byłe niepojechana. Ciekaw jestem po prostu jaką część kadru "zjadła koma" przy takim sensorze bez korektora Dzięki z góry.
 9. Czy teraz mamy spierać się o subtelną semantyczną róźnicę pomiędzy "wielu" i "sporo" ? Z całym szacunkiem ale wijesz się strasznie, więc trudno mi z Tobą dyskutować gdyż Twoje stanowisko pozostaje dla mnie nieokreślone - pomimo, a może z powodu obszerności Twoich wypowiedzi. Poza tym - sprostowanie. Powyższy cytat NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA. Pochodzi on z Twojej wcześniejszej wypowiedzi ( post 767555), zacytowanej przez mnie w poście 767573 - jest to więc cytat z cytatu a nie cytat. Generalnie nie życzę sobie aby wkładano w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem a przy okazji sprowadza to naszą dyskusję do absurdu, bo jest to teza, z którą próbuję polemizować a nie wypowiedziana przeze mnie. Prosiłbym więc Ciebie - lub któregoś z adminów - o dokonanie odpowiedniej edycji. Z góry dziękuję. PS. Nie zakładam oczywiście Twojej złej woli (manipulacji), raczej stawiałbym na bug w silniku forum (?). U mnie cytaty z cytatów nie cytują się, ani nie da się edytować autorów zacytowanych fragmentów (tego by jeszcze brakowało)
 10. Nie, nie, nie wymiękaj, obiecałeś opisać dalszy przebieg sprawy - usunięcie wątku to znacznie utrudni. Poza tym - nie przejmuj się, w skali pyskóweczek, jakie tu czasami odbywamy, Twój wątek jest całkiem niewinny - oraz (moim zdaniem) całkiem interesujący. EDIT: o, widzę, że pokasowałeś swoje posty...eee, cieniactwo. Wiesz co, nie zawracaj ludziom dupy...
 11. (pogrubienie moje) "Co wolno Wojewodzie to nie tobie smrodzie" ? Tu się kompletnie nie zgadzamy - dla mnie nie ma moralnego relatywizmu. Czy świnia ma tytuł magistra czy też profesora, pozostaje świnią (z całym szacunkiem dla świń, rzecz jasna) Ale to jest offtop - sorry.
 12. Jesteś niepoprawny... wiesz, my tu mówimy o prawie do zwrotu bez podania przyczyn...w tej sytuacji "żądanie wyjaśnień" byłoby wysoce.... niestosowne, nie uważasz ?
 13. a. Czy ja gdzieś pisałem, że prawo do zwrotu obowiązuje zawsze? My tu nie dyskutujemy o jakimś "zawsze" tylko o konkretnym przypadku (teoretycznym, dopóki nie znamy wersji sprzedawcy). b. W świetle aktualnego prawa wystarczająco ważnym powodem konsumenckiego zwrotu jest fakt, iż konsument się rozmyślił (z zastrzeżeniem spełnienia pewnych formalnych wymagań - podawanie przyczyny zwrotu nie jest jednym z nich).
 14. Wytłuszczenie moje. Adam - habilituj się czym prędzej! Przepraszam, Pani Magister - nie mogłem się powstrzymać.
 15. Przykro mi, ale absolutnie i nieograniczenie się mylisz. Jeśli faktycznie nie nastąpiło pomniejszenie wartości towaru, klientowi należy się zwrot kasy jak psu kość, a z przyczyn dwukrotnego zakupu nie musi się tłumaczyć - ani mnie, ani Tobie, ani sprzedającemu ani UOKIKowi ani (hipotetycznemu) sądowi. Sprzedawca może sobie oczywiście podejrzewać, że kupujący jest kosmitą, cyklistą etc - to jego prywatna sprawa. Takie jest aktualnie prawo konsumenckie a sklep odmawiający w tej sytuacji zwrotu pieniędzy łamałby je w sposób absolutnie nieograniczenie oczywisty. Podkreślam: jeśli faktycznie, bo znamy tylko jedną stronę tej historii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.