Skocz do zawartości

Hala Łabowska


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktos z Was jedzie w Beskid Sadecki, na oboz obserwacyjny, organizowany przez krakowski PTMA?

Chetnie poznam przyszlych "Obozowiczow"!

 

Pozdrawiam,

 

mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O obozie to nawet nie słyszałem, ale jako miłośnik gór w końcu miesiąca wybieram się w Gorce i Beskid Sądecki w ramach urlopu. Do tej pory złaziłem dużo w Sudetach, Tatrach, ale jakoś Beskidu nie widziałem. A kiedy ten obóz ma być? A nuż się przypałętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Oskarze!!

 

Oboz zaczyna sie 24 lipca i potrwa do 4 sierpnia.

Jest to zjazd dla amatorow, ale serdecznie zapraszamy! Obiektem docelowym zjazdu jest oczywiscie opozycja i to wlasnie na niej powinnismy sie skupic. Nie ma co sie martwic o sprzet, bo bedzie go pod dostatkiem i jeszcze wiecej!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie z tego ciesze!

Przy odrobinie szczescia, "w tak pieknych okolicznosciach przyrody" bedziemy mogli razem zobaczyc apogeum opozycji! ;)

Wiemy jednak jakie warunki panuja na Marsie, ale zawsze lepsze to niz nic...! Poza tym trzeba nie lada sprzet i warunki, aby zobaczyc "cos" na "Czerwonej Planecie".

Niemniej jednak mam nadzieje, ze emocji nam nie zabraknie!!!

 

Pozdrawiam

 

mateo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO OSKARA

Jesli będziesz w Gorcach, polecam nocleg w "Metysówce" - bacówka na wschodnim skraju Hali Długiej -15 min szlakiem czerw od Turbacza na wschód. Pytaj tam o Jędrka. Być może powiedzą ci tam, że nie dają noclegów, ale jak się powołasz na "Astronoma z Łodzi" (czyli na mnie) to jesteś już u siebie. Mały Newton z Żywca jest na miejscu do dysp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.