Skocz do zawartości

Kupię lustro


Gość mbodek

Rekomendowane odpowiedzi

hehe - trzeba było sprzedawać szkiełka + proszki? :lol:

A tak miałbyś już lustro 150mm :helo:

Pozdrawiam

Janusz

Taniej wyjdzie odkupic cala tube niz samemu robic i dac do aluminizacji i jeszcze parabolizacji czy tylko figuryzacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa z tym szlifowaniem (teraz to nawet mi tego brakuje). Lustro wyszło super - a całkowity koszt, jaki poniosłem to 120PLN + nieobliczony koszt wody do picia którą wypiłem podczas heblowania.... :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Akurat rozmawiałem z Panem Jerzym Poruczko, który wspomniał, że ma na zbyciu kilka luster o średnicach od 170 do 250. Nie znam szegółów. Jeżeli nadal jesteś zainteresowany to zadzwoń do niego: 607 145 420.

Niestety odkąd wyprowadził się z Warszawy nie ma dostępu do internetu.

 

Pozdrawiam,

Mirek D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oscyluja w okolicach cen luster z AK.

 

Pozdrawiam.

 

PS. tu masz link do cennika AK http://www.astrokrak.pl/sklep/index.php?cPath=67_61

pamietaj jednak, ze nie wszystkie sa do kupienia z marszu. Ceny p. Poruczki sa bardzo podobne, ale miesiac temu mial najwieksze 250mm i bylo drozsze od analogicznego z AK. Nie odpowiem nic o jakosci luster p. Poruczki. Osobiscie moge tylko powiedziec, ze lookalem przez teleskop z optyka od p. Poruczki i nie mialem zastrzezen do otrzymywanych obrazow, ale zdazaja sie tez czasem posty mocno krytyczne co do ich jakosci.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.