Skocz do zawartości

W 3Mieście znowu...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro, na terytorium Oddziału Pomorskiego PTMA, w sopockim barze "Bulaj" (mekce trójmiejskiej astronomii), dojdzie do kolejnego ogólnopolskiego spotkania braci astroamatorskiej.

Spodziewani są zacni goście z Poznania i Warszawy, tudzież z lokalnych metropolii - Gdańska, Gdyni, Kolbud i Łęgowa.

 

W programie:

- degustacja piwa

- sprawy organizacyjne

- degustacja piwa

- sprawy bieżące

- degustacja piwa

- obserwacje Marsa (wschód 22:51)

- degustacja piwa

- obserwacje Księżyca (wschód 00:10)

- degustacja piwa

- wolne wnioski

- degustacja piwa

 

Serdecznie zapraszam ewentualnie zbłąkanych na Pomorzu Forumowiczów.

Zaczynamy najprawdopodobniej o 19:00. Ewentualne zmiany i wprowadzenia będą pojawiać się na bieżąco w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkie sprostowanko El, spotykamy się już o 18.00 ;D ;D ;D

 

Miras przyjedzie z Małkiem i zabierze nas (tzn. Czarka i mnie) spod naszych firm i hajda na Sopot.

 

Planowana lista obecności (tj. Ci którzy potwierdzili przybycie):

 

1. Miras

2. Małek

3. El

4. Michu

5. Bogdan

6. Grzechu

7. Arek

8. Przemas

 

lista jest jak najbardziej otwarta, toteż staropolskim prosiemy :)

 

Przemas

 

ps. El nie wiesz do kiedy są w Gdyni te wszystkie żaglowce? Może uda się je jeszcze poobserwować jak wychodzą w morze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mówili w telewizorni, że cumują do jutra, a we wtorek parada na Zatoce. Tyle, że wtorek jest jutro...

Może wychodzą wieczorem.

 

P.S. Początek spotkania o 18:00? To kto wytrzyma do Marsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mówili w telewizorni, że cumują do jutra, a we wtorek parada na Zatoce. Tyle, że wtorek jest jutro...

Może wychodzą wieczorem.

 

P.S. Początek spotkania o 18:00? To kto wytrzyma do Marsa?

 

El, ja muszę w środę iść do pracy także raczej nie będę się workował ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas,

 

Będę jechał własną bryką spod roboty co oznacza że nie będę chlał piwa, co znaczy nie będę siedział długo, co znaczy że mogę cię odstawić do chałupy, jeżeli nie masz alternatywnego środka transportu. Daj znać jak chłopaki się zjadą.

 

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam koledzy za wspaniały wieczór ;D ;D ;D

 

Zapraszamy rzecz jasna ponownie w nasze nadmorskie progi ;D ;D ;D

 

Bo jak mówi przebój radiowy: "...Tu wszystko kończy się i zaczyna: Gdańsk - Sopot - Gdynia..." ;D ;D ;D

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje panowie za wspanialy wieczor. Wstalem dzis do pracy rzeski jak rybam wyspany i gotow wziac na bary nastepny dzien. tyle ze wstalem o 10ej zamiast o 6ej ale kij tam wszystko jest ok. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje panowie za wspanialy wieczor. Wstalem dzis do pracy rzeski jak rybam wyspany i gotow wziac na bary nastepny dzien. tyle ze wstalem o 10ej zamiast o 6ej ale kij tam wszystko jest ok. Pozdrawiam wszystkich

 

;D ;D ;D uffff ale się uśmiałem!!! Kurde, niezły jesteś ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekL - twój przyjazd do 3miasta był obgadany na wczorajszym spotkaniu i ustalono, że jak będziesz w Dancyś to uderzamy do Kolbud na obserwacje czego popadnie (deep sky, planety, Perseidy, itp)

Do zobaczyska ;D ;D ;D

Super, już się nie mogę doeczekać :) :) :) Spotkać się w dobrym towrzystwie, popatrzyć na niebo, napić się piwka, czegóż jeszcze można chcieć ;D

Siemano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to ja tez dziekuje za fajny wieczor :)

 

Arek

 

P.S. Michu jak tam Twoj zoladek po tych pyzach? Moje byly chyba jekies nieswieze, albo popelnilem blad nie zalewajac ich alkoholem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to ja tez dziekuje za fajny wieczor :)

 

Arek

 

P.S. Michu jak tam Twoj zoladek po tych pyzach? Moje byly chyba jekies nieswieze, albo popelnilem blad nie zalewajac ich alkoholem :)

 

Podobnie jak u Ciebie -troche mi zaszkodzily ale dobrze je pogryzlem to mi zebow nie powybijalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to było z tymi pyzami ale zobaczymy co Miras napisze o fląderce, która mu wybitnie smakowała ;D ;D ;D

 

Chyba, że też pół dnia siedział na ''białej hondzie" ;D ;D ;D - to błby sygnał, że coś jest nie tak z G - astronomią w Bulaju ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

 

Jesteśmy z Małkiem juz w Poznaniu. Flonderka była wyśmienita ja tam żadnych dziwnych eksperymentów nie robię jak na plaży to ma byc ryba a nie jakieś pyzy z mięsem psa. To sie potem nie dziwcie że były jakieś takie dziwne.

Dziękuje za miły wieczór nawet ok. północy pogoda się zlitowała i wracaliśmy do hotelu kierując sie na Marsa. Jakoś udało mi sie o 8.00 obudzic Małka i poszlismy na spacer na Molo później poszwedaliśmy się po starym mieście w Gdańsku, ja załatwiłem sprawy Byznesowe i o 16 wyjechaliśmy do Poznania.

 

Jeszcze jedno ja bym tam na waszym miejscu poszukał innego lokalu bo ok północy skończyło sie piwo i musieliśmy sie zbierać do domu. Pozatym barman sprawdza dowody osobiste. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno ja bym tam na waszym miejscu poszukał innego lokalu bo ok północy skończyło sie piwo i musieliśmy sie zbierać do domu. Pozatym barman sprawdza dowody osobiste. ;)

 

No i jeszcze fajki kitrają pod ladą ;D

Dzięki Panowie, mi też sie naprawde bardzo podobało :)

pozdr

 

PS. Mega podziękowania dla Mirka - super z niego facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to było z tymi pyzami ale zobaczymy co Miras napisze o fląderce, która mu wybitnie smakowała ;D ;D ;D

 

Chyba, że też pół dnia siedział na ''białej hondzie" ;D ;D ;D - to błby sygnał, że coś jest nie tak z G - astronomią w Bulaju ;D ;D ;D

 

No wiesz te pyzy byly w promocji - teraz juz wiem kurna czemu ! Pieprzony marketing....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.