Skocz do zawartości

Compaq Aero 2120


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

Palmtop Compaq Aero 2120 z niegdyś rewolucyjnej serii 21XX!

Kupiony jako kalendarz elektroniczny (jego możliwości są dużo większe). Leżał on w magazynie, firmowo zapakowany – miał służyć do zapisywania zamówień przez przedstawicieli handlowych. Firma jednak kupiła nowe i wyprzedawała stare.

 

Niestety przez leżakowanie bateria jest martwa. Trzyma 15 minut i pada. Wiem z forów palmtopowych, że bez problemu można tam wlutować baterię od komórki! Poza tym bateria jest oryginalna i można się pokusić o wymianę ogniw na nowe i ją zregenerować! Na eBayu niedawno były do niego baterie po kilkanaście dolców.

 

Ogólnie palmtop jest w stanie niemal idealnym a przynajmniej BDB +.

Jeszcze jakiś czas temu na wyświetlaczu była folia ochronna.

Jest praktycznie nowy. Ekran dotykowy jest kolorowy – może nie taki jak te super nowoczesne - jednak kolorki są.

Ma funkcje nagrywania i odtwarzania muzyki kilkanaście aplikacji typu notatnik, kalendarz itp. standardy. Posiada wejście na karty pamięci Compact Flash i port podczerwieni Wywaliłem pudełko ale jego zawartość mam całą: palmtop, rysik, płytki, zasilacz/ładowarkę, licencję i instrukcję od Windowsa CE (taki jest zainstalowany).

 

Jeśli dostał bym za niego 200 zł będę bardzo zadowolony ale mogę wyjść z tej tranzakcji mniej zadowolony.

Jeśli ktoś się zdecyduje kupić go za tę cenę dodaje do niego oryginalną stację dokującą (kupiłem osobno) + Kartę pamięci 16 MB i wysyłka idzie na mój koszt !

 

Podaję tę cenę za aukcjami allegro jakie widziałem jeszcze w grudniu palmtopy te szły tam za jakieś 200-250 zł w zależności od wyposażenia.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

 

PS

Sprzedaje, bo nie znam się na lutowaniu a nie chce mi się chodzić by ktoś mi założył nową baterię – poza tym mam już coś innego a teraz potrzebuję nieco kasy na dodatkowy osprzęt na zaćmienie...

 

PS2

Fotki na maila

 

PS3

Więcej tu:

http://www.pocketpcmag.com/_archives/jul99/aero.asp

http://h18002.www1.hp.com/products/quicksp.../10019_div.HTML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.