Skocz do zawartości

Elcia - galeria [Galeria: Elunia]


Elunia

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę moich zdjęć, głównie z pażdziernikowego wyjazdu do Suchej Beskidzkiej. Wszystkie robione Zenitem 12xp i wymiennie obiektywami MC Helios-44M-4 oraz Jupiter 11A. Szalenie jestem ciekawa opinii, bo to są chyba moje pierwsze, porządne zdjęcia :D

Jakość niektórych zdjęć nie jest najlepsza, ale to już wina skanera.

Zachód.jpgmotyl.jpg

rzeźba.jpgmur.jpgmost2.jpg

most1.jpglatarnia.jpggóry.jpg

brama.jpghehe.jpg

 

A tutaj taki mały eksperyment :P

odbicie2.jpgodbicie1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu, jakie klimatyczne te fotki, niemal romantyczne :)

jak miło jest popatrzeć na świat okiem kobiecym, bo podobno, jesteście dużo bardziej spostrzegawcze od nas, facetów, a już napewno, zupełnie inaczej na świat patrzycie :D

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spojrzenie różni się od waszego tym, że nie używam okularów, chociaż przypisane miałem już 25 lat temu...

Elunia, jeśli mam być szczery, to nawet niezłe widoczki, ale technicznie kiepskie. Częściowo to wina być może nieciekawego obiektywu Zenita (trochę tego używałem), częściowo trudnych warunków oświetleniowych. No ale ćwiczenie czyni mistrza, więc trzymam kciuki :) .

Buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych zdjeciach jest cos co sie rozwinie . Kwestia ciagu dalszego . Jak pisal sumas klimat je wyroznia . Technicznie tego sie nie osiagnie . Zamiast okularow czy ich braku wystarczy mocno zmruzyc oczy podczas wyboru ujecia . Piszę a sam nie umię :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spojrzenie różni się od waszego tym, że nie używam okularów, chociaż przypisane miałem już 25 lat temu...

Elunia, jeśli mam być szczery, to nawet niezłe widoczki, ale technicznie kiepskie. Częściowo to wina być może nieciekawego obiektywu Zenita (trochę tego używałem), częściowo trudnych warunków oświetleniowych. No ale ćwiczenie czyni mistrza, więc trzymam kciuki :) .

Buziak

 

Nie zwalajmy na obiektyw :P W większości te błędy wynikają z braku umiejętności. Przynajmniej wiem już dlaczego niektóre mi nie wyszły. No, mam nadzieję, że tak jak mówisz po kilku średnich kliszach coś mi z tego wyjdzie :szczerbaty:

Do czwartego zdjęcia się chyba przyczepić nie możecie :rolleyes: .

 

 

P.S. Też mam okularki. Dobrze, że tylko do czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.