Skocz do zawartości

RYSUNKI NA NIEBIE .........


Krzysiek-Polakowski

Rekomendowane odpowiedzi

Spodobał mi się temat Darka B "Gadające chmury" więc postanowiłem go trochę rozszerzyć i zmieścić znalezione przezemnie na stronach chmury o dziwnych kształtach.

 

Jednak te chmury są bardziej kulturalne niż te Darka które pokazują dziwne gesty. :D ..... http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=6506

 

*BALERINA...............................*CHART AWGAŃSKI

balerina.jpg......chart_afganski.jpg

 

*UFO.................................................................... *GŁOWA PTAKA

creature.jpg.....glowa_ptaka.jpg

 

*KOBIETA W SUKNI............................ *LATAJĄCY KOŃ

kobieta_w_sukni.jpg.....kon.jpg

 

*KRÓLIK ................................................................. *KURCZAK

krolik.jpg....kurczak.jpg

 

*LATAJĄCY SŁOŃ .......................................... *MUMIA

latajacy_slon.gif....mumia.gif

 

*OWIECZKA................................................................................

......... ..*PAW

owca.jpg....paw.jpg

 

*TWARZ

twarz.jpg

 

 

ZDJĘCIA POCHODZĄ ZE TEJ STRONY.... http://www.ceper.com.pl/meteo/rysunki.html

 

Jezeli znajdziecie jeszcze jakieś chmury o ciekawych kształtach to umieszczajcie je tu.....

 

Aha koniecznie je podpiszcie co mają przedstawiać bo

 

niekazdy ma bujną wyobraźnie..... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty swojej też nie oszczędzaj

po co w takim razie zakładasz nowy wątek?

i jeszcze zamieszczasz w nim nie swoje zdjęcia?

i to z serwisu który też je sciagnął z innej strony B)

 

Rzeczywiscie nie pomyślałem i mogłem to dodać to wątku Darka...

 

Czemu nie umieszczam swoich zdjęc ?

Bo swoich nie posiadam.

Czemu nie posiadam ?

Bo zaczełem się interesować "niebem" dopiero od nie dawna.

Niesądze zeby mozna było sie dorobić takiej ciekawej galeri zdjęc tylko przez kilka miesiacy....

 

Chciałbym zaznaczyć iz napisałem .. "znalezione przezemnie na stronach"

oraz"ZDJĘCIA POCHODZĄ ZE TEJ STRONY.... http://www.ceper.com.pl/meteo/rysunki.html "

 

Wspomnienie ze Darka chmury są "niekulturalne" jak byś nie zauwazyl jest formą żartu...... Zdjęcia Darka są naprawde swietne...

 

Widze ze w tym dziale się nie wiele dzieje i chyba niektóre osoby chcą zeby tak pozostało......

 

Pierwszym razem wywalają mój temat z działu...

 

a teraz zostaje okrzyczany ze załozyłem nowy temat ......

Edytowane przez Krzysiek-Polakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

Witam!

A kto powiedział że nie można zakładać nowgo wątku na ten sam temat i trzeba umieszczać na nim tylko swoje zdjęcia, jeśli jawnie nie przypisuje sie im autorstwa. Gdyby to było nielegalne - admin dawno by ten watek zamknął, Swoją drogą, pasję można wyrażać (obrazować) w różnoraki sposób, chcoćby dzieląc się wrażeniami estetycznymi. Kolega Krzysiek mógł jedank podac choćby link do strony aby nie doszło do dwóznacznych dygresji jak te Sumasa. Co do fotek to ta która przypomina kobietę w sukni nazwał bym raczej kruyfiksem z papieskiej laski, i wysłał mailem do "jedynego słusznego radia" a gdybym jeszcze podał dokładne miejsce zrobienia fotografi , zaowocowało by toz pewnością zjazdem autokarów z paniami po 50 -tce w celach modlitewnych. :Boink:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Chociaż jedna osoba staneła w mojej obronie dzięki.......

 

 

(...) Kolega Krzysiek mógł jedank podac choćby link do strony aby nie doszło do dwóznacznych dygresji jak te Sumasa. (...)

 

Zdjęcia w moim poście są jedynie linkami które łaczą się automatycznie z tamtą stroną..... wyświetlajac je...

 

Zdjęcia te nie są w żaden sposób skopiowane przezemnie ....

 

 

Funkcja ta nazywa się Insert Image...... i ma ikonkę "zielonego drzewka" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A kto powiedział że nie można zakładać nowgo wątku na ten sam temat i trzeba umieszczać na nim tylko swoje zdjęcia, jeśli jawnie nie przypisuje sie im autorstwa. Gdyby to było nielegalne - admin dawno by ten watek zamknął, Swoją drogą, pasję można wyrażać (obrazować) w różnoraki sposób, chcoćby dzieląc się wrażeniami estetycznymi. Kolega Krzysiek mógł jedank podac choćby link do strony aby nie doszło do dwóznacznych dygresji jak te Sumasa. Co do fotek to ta która przypomina kobietę w sukni nazwał bym raczej kruyfiksem z papieskiej laski, i wysłał mailem do "jedynego słusznego radia" a gdybym jeszcze podał dokładne miejsce zrobienia fotografi , zaowocowało by toz pewnością zjazdem autokarów z paniami po 50 -tce w celach modlitewnych. :Boink:

 

Ponieważ sam jestem po 50tce moge Cię zapewnić że panie w tym wieku oprócz modlitw potrafią jeszcze wiele i to w różnych dziedzinach :szczerbaty: To raczej faceci mogą mieć kłopoty im sprostać :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.