Skocz do zawartości

Kudłacze-kto z was jedzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki El Capitano ,no ale dalej nie wiem kto z Was jedzie....

 

Będzie jeszcze opublikowana lista uczestników, ale nie wszyscy potwierdzili swój udział, a część jeszcze się nie zdecydowała więc publikowanie jej w tej chwili nie miałoby większego sensu. Mamy jeszcze kilka tygodni czasu. Z tego co wiem wybiera się dosyć dużo osób udzielających się na tym forum 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nad organizacyjną stroną wypadu na Kudłacze (lista, noclegi, terminy, godziny, ceny, sprzęt i inne takie) miał czuwać Janusz P., ale został zbanowany. Dodatkowo, żeby nie wiedział co się tu dzieje, odcięto mu dostęp do Forum.

 

Zrób to, co robią inni zainteresowani: wal do niego na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wieści które podaje EL są niepokojące . Przed samym zlotem odsunąć organizatora od Forum i możliwości udzielania informacji jest nie w fer w stosunku do wszystkich chętnych wyjazdu na Kudłacze . Wielka opozycja Marsa to rzadkie zjawisko i nie powinni pozostali uczestnicy cierpieć z powodu wzajemnych nieporozumień dwóch osób . Na Forum jest ponad 350 uczestników i o nich należy też pamiętać . Moim zdaniem Janusz powinien na dwa dni przed zlotem mieć możliwość pełnego uczestnictwa w Forum . Szczegóły nieporozumień mogą sobie wzajemnie wyjaśnić właśnie na Kudłaczach . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię Mateusz że będzie o wiele więcej osób niż piszących tu zgłoszenia . Na pewno będzie Rysiek z TMB 150 ( jest ma urlopie i nie ma dostępu do Forum ale prosił mnie o trzymanie dla niego miejsca w pokoju) . Dostałem też wiadomość że w sobotę dojedzie kilkuosobowa ekipa z Warszawy . Rozmawiałem z kolegami z Poznania i może dojadą na noc lub dwie . Zlot zapowiada się całkiem nieźle pomimo trudności o których pisaliśmy wcześniej . Dobrze że TUR zdążył odebrać lustro po naprawie kocich łapek z Jodłowa i głodny obserwacji po kilku miesiącach przerwy już będzie w piątek na Kudłaczach .Pozdrawiam i do zobaczenia w górach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.