Skocz do zawartości

Zna ktoś sposób na darmowe wysyłanie MMS-ów z netu??


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.

Mam nokie 3510i i chciałem sobie załadowac tapety z moimi astrofotkami ale nie potrafie nigdzie w necie znaleść jakiejś darmowej bramki mms. Da sie wysłać 5 mms-ów/miesiac z orange ale trzeba mieć telefon z tej sieci a ja mam z plusa.

jeśli ktoś ma na to sposób proszę o info

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zainwestować w kabelek?

Dodatkowo można nim:

wgrać lub zmienić logo operatore, logo startowe,tapety dzwonki polifoniczne przesyłać zdjęcia z telefonu do komputera oraz odwrotnie, wgrać nowe aplikacje oraz gry Java,zarządzać telefonem z poziomu komputera.

 

 

TUTAJ, albo TUTAJ.

Cena 5-10 jest chyba jeszcze do zaakceptowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba pamietac, ze kabelki za kilka zl sa czesto zrodlem kosmicznych problemow.

musi sie nam udac dobra kombinacja telefon-program-komputer. inaczej nie chce sie poprostu polaczyc. sprawe komplikuje dodatkowo fakt, ze wiekszosc oprogramowania jest platna. i powstaje sytuacja, ze telefon dziala na trialu jakiegos programu tylko w tej jednej wersji i (dla zwolennikow crackowania) akurat czesto nie mozna znalezc cracka dla tej wersji. wiec doswiadczenie uczy inwestowoac w drozsze, sprawdzone kabelki, albo w telefon z portem podczerwieni z ktorym na ogol nie ma problemow (niestety n3510i nie na irdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba pamietac, ze kabelki za kilka zl sa czesto zrodlem kosmicznych problemow.

musi sie nam udac dobra kombinacja telefon-program-komputer. inaczej nie chce sie poprostu polaczyc. sprawe komplikuje dodatkowo fakt, ze wiekszosc oprogramowania jest platna. i powstaje sytuacja, ze telefon dziala na trialu jakiegos programu tylko w tej jednej wersji i (dla zwolennikow crackowania) akurat czesto nie mozna znalezc cracka dla tej wersji. wiec doswiadczenie uczy inwestowoac w drozsze, sprawdzone kabelki, albo w telefon z portem podczerwieni z ktorym na ogol nie ma problemow (niestety n3510i nie na irdy)

 

A nie prościej pobrać legalne oprogramowanie (i darmowe) ze strony Nokii?

 

 

Program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kiedyś mi zgrywał grafikę, mam ten sam model. Musisz najpierw sciagnąć tylnią cześć obudowy, wyciągnać baterie (lepiej wyłączyć koma przed zabiegiem :D ) i właśnie tu masz gdzieś gniazdo... niestety nie pamiętam gdzie dokładnie, ale dziś się dowiem i z pewnością napiszę.

Edytowane przez Dawid K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdko jest rzeczywiscie pod bateria. Kabelek wyglada tak, ze "wtyczke" wklada sie na miejsce baterii, a sama wtyczka jest wykonana w taki sposob, ze do niej dopiero wklada sie baterie. Jak zobaczysz kabelek wszystko stanie sie oczywiste.

Wszystko hula bez problemu, kabelek jest pasywny, bez zadnej elektroniki. Najprostrzy RS232.

Mam cos takiego (kabelek + 3510i) i dziala bez zarzutu z kazdym softem.

 

PS.

Nokia w swoim PS Suite niestety olewa posiadaczy 3510i. Ten telefon nie jest obslugiwany. Pozostaja Ci softy typu Oxygen, MobiMB itp.

Edytowane przez MarekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem gniazdo ;-D To takie 6 pinów obok karty pod baterią .

 

Wszystko hula bez problemu, kabelek jest pasywny, bez zadnej elektroniki. Najprostrzy RS232.

Mam cos takiego (kabelek + 3510i) i dziala bez zarzutu z kazdym softem.

 

Skoro kabelek jest pasywny to zrobiłbym sobie takie cudo sam tylko potrzebowałbym skądś schemat połączenia z coma na te 6 pinów. Morze ktoś mógłby pomierzyć które piny w comie odpowiadają poszczególnym pinom w telefonie.

 

A propos softu to czy jest jakieś oprogramowanie które można mieć legalnie za darmo w pełnej wersji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.