Skocz do zawartości

Celestron C6n 150/750


mario2005

Rekomendowane odpowiedzi

Celestron C6N na CG4, kupiony w II 2005r.

Stan optyki i mechaniki bdb. Optyka bez rys, nigdy nie była czyszczona więc trochę zakurzona, wyciąg okularowy 1.25".

 

Bez okularów cena 1200zł

Bez okularów i szukacza wraz ze stopką 1100zł

Transport spedytorem pod drzwi na mój koszt (przesyłka ubezpieczona).

Zainteresowanym wyślę zdjęcia wg. życzeń.

 

Kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek dla ogólnego wglądu. Dokładniejsze wysyłam na email.

Na zdjęciach nie ma szukacza 6x30 mam go przy MTO i najchętniej sprzedam teleskop bez szukacza ale jeśli ktoś sobie życzy komplet to nie ma sprawy.

Teleskop można oglądnąć i obmacać. Lokalizacja 20km z biegiem rzeki Soły od Żywca, dokładne namiary z mapką na priv.

 

Zapomniałem o ważnej rzeczy, mianowicie robiąc fotki obmacałem dokładnie teleskop i znalazłem obicie farby na spodnim pierścieniu (ostatnia fotka). Powstały od stawiania telepa na płytkach, przyszłemu właścicielowi polecam zamalować te obicia i dokręcić nóżki z gumy (do dostania w meblarskich sklepach) do dolnego dekla.

skop4.jpg

skop3.jpg

skop1.jpg

mont1.jpg

obicia.jpg

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asteroidafx11
Kilka fotek dla ogólnego wglądu. Dokładniejsze wysyłam na email.

Na zdjęciach nie ma szukacza 6x30 mam go przy MTO i najchętniej sprzedam teleskop bez szukacza ale jeśli ktoś sobie życzy komplet to nie ma sprawy.

Teleskop można oglądnąć i obmacać. Lokalizacja 20km z biegiem rzeki Soły od Żywca, dokładne namiary z mapką na priv.

 

Bardzo fajny Teleskop! ale ja za niedlugo będe chcial sobie kupić Teleskop Sky-Watcher 130/900 za 700zl jak sprzedam Powerseekera 114EQ/900 <_< a na droższy mnie nie stać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem go z jednym okularkiem 20mm który używam na stałe w MTO do Słoneczka, przyrody, samolotów i nie mam zamiaru go sprzedawać bo szkoda mi poniewierać TeleVue do takich celów.

 

Co do ceny to jeśli jesteś zainteresowany kupnem to zawsze możemy pogadać na priv lub gg, nikt nie mówi że tyle wezmę ile napisałem. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat poświąteczny:

Celestron C6N na CG4, kupiony w II 2005r.

Stan optyki i mechaniki bdb. Optyka bez rys, nigdy nie była czyszczona więc trochę zakurzona, wyciąg okularowy 1.25".

 

Bez okularu cena 1200zł 1140zł

Bez okularu i szukacza wraz ze stopką 1100zł 1050zł

Transport spedytorem pod drzwi na mój koszt (przesyłka ubezpieczona).

Zainteresowanym wyślę zdjęcia wg. życzeń.

 

Kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rabat Long Weekend:

Celestron C6N na CG4, kupiony w II 2005r.

Stan optyki i mechaniki bdb. Optyka bez rys, nigdy nie była czyszczona więc trochę zakurzona, wyciąg okularowy 1.25".

 

Bez okularu cena 1100zł

Bez okularu i szukacza wraz ze stopką 999zł

 

Transport spedytorem pod drzwi na mój koszt (przesyłka ubezpieczona).

Zainteresowanym wyślę zdjęcia wg. życzeń.

 

Kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Narazie mi się nie spieszy :D .

Allegro pozostawiam jako ostateczność, sprzęt jest naprawdę przyzwoity i wolę aby trafił do prawdziwego miłośnika astro.

Jak ktoś chce zmienić sprzęt a ma np: 114mm lustro i mont min. EQ3 to możemy się dogadać na sprzedaż samej tuby z obejmami.

 

pzdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po kilkunastu latach zamierzam wrocic do Astronomii :-). Tym razem mam nadzieje na wykorzystanie kamerek CCD oraz napedow do montazu.

Z tego co rozumiem twoj statyw jest aluminiowy, podobny do stosowanego przez Synta (EQ3-2) i mozna wykozystac do niego naped dwu-osiowy Synta. Jesli twoj teleskop jest rzeczywiscie w dobrym stanie to jestem nim zainteresowany.

Uwazam jednak, ze cena jest zyb wysoka porownujac z 1225 pln za Sky-watcher SKP15075PEQ3-2 w dfoto (z kolimacja i okularami). Chyba, ze jest drastyczna roznica miedzy tymi teleskopami - jesli tak to mnie popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.