Skocz do zawartości

Bedzie bombardowanie Iranu?


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę zwrócić uwagę na ciekawy zegar który znajduje się na dole tego forum :ha: Czyżby koledzy paranormalni szykowali się już na koniec świata??? :Boink:

Sorry za off-topic.

Cytat z tematu prosba o racjonalne wytlumaczenie .

 

Chcialbym zauwazyc, ze ten zegar moze miec sens . Wynika z jakis tam roznych przepowiedni .

Ale takze z obserwacji tego co dzieje sie na swiecie . Cos bedzie globalnego .

Za rzeczpospolita- dziennikiem co sam musi sie oglaszac , ze jest niezalezny :blink:

Amerykanie szykuja atak na Iran nuklearnymi pociskami B61-11. Sa 2 wersje : bombardowac to co bezposrednio zwiazane z programem nuklearnym , druga- wszystko co sluzy funkcjonowaniu panstwa .

Uwazaja, ze cena polityczna nie bedzie tak ogromma bo inne kraje odetchna jak nie bedzie nuklearnego zagrozenia od strony Iranu . Tak samo w Iraku Irakijczycy mieli odetchnac jak nie bedzie Sadamowskiego rzadu . Z tych mrzonek to jakby wymyslili wymienic wszystkich politykow w Polsce to bym odetchnal . Ale to co z Iranem planuja to tylko poczatek konca terazniejszego pokreconego swiata . Bedzie jak ma byc aby bylo nowy, prawy.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Iraku USA zastosowało taktykę blizkreigu w sposób podręcznikowy udało im się to gdyż ataki na linie zaopatrzeniowe nie był skoordynowane a sobą przyczyną tego było to, że w Iraku mieszkają szyici i sunnici a te dwie frakcje niszczą się nawzajem w Iranie sadzę, że koordynacja ataków będzie duża i zdołają zatrzymać USA bo cóż pocznie nawet największa armia bez regularnego zaopatrzenia

 

p.s najśmnieszniesza była wizyta Kaczyńskiego w Iraku podczas przemówienia do żołnierzy pomylił Irak z Iranem, podziwiam naszych nie niebyło wybuchu śmiechu choć napewno w ostatnich szeregach nabijali się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Beer:

Odnosnie sily wspomnianego w linku artykulu to cos kolo zera szacuje . Iranska ropa to dodatkowy, czy moze glowny rzeczywisty powod przyszlej czy nastepnej inwazji na bylego sojusznika .

Spiskowa teoria dziejow ? Pewnie uwazasz ze tylko z jednego narodu i dlatego sie obruszasz ?

Jak zapracowal sobie na terazniejsze stanowisko poprzedni kanclerz /?/ Niemniec Gerhard S. ? Nie spiskowo? Takie cos jak uklady istnieje . Na pewno lokalnie widzisz , a wyzej ich nie ma byc ? Do tego wiadomo, ze ten kto ma pieniadz rzadzi .

Oficjalnie sa wybierane rzady , funkcjonuja niezalezne media , sady , prokuratury , sejm i w istotnej dla interesow moich , Twoich rzadza ?

1. sejm nie raz uchwalal ustway na zamowienie

2. rzeczpospolita to juz sama musi oglaszac , ze niezalezna bo ... . Z innymi podobnie

3.sady , prokuratury w powojennej Polsce byly na uslugach wladzy , Do dzisiaj nie rozliczono nawet z okresu stalinowskiego . Sedziowie , prokuratorzy to rodzinne uklady . Ten zawod z pokolenia na pokolenie przechodzi i mysliz ze uklady nie ?

4. Rzady tak rzadza aby ja czy Ty spokojnie zyl?

Nasze dzieci maja byc aby bic sie czy pracowac dla jakis tam czyis interesow .

Jestesmy im niezbedni ale mamy byc tylko masa do wszystkiego .

Przynajmniej tak pojmuje spiskowa teorie . Grupka ludzi dla swoich celow ....

Wojny tez sa bo Kowalski z sasiadem chce sie bic? Sa odgornie propagandowo przygotowywane . Nie dla chwaly jakiegos narodu tylko dla kasy . Nie mojej , Twojej

I najdziwniejsze : Najwieksi zbrodniarze co z powodu ich zachcianek byly wojny , zginelo miliony ludzi sa przez kogos tam kreowani na wielkich . :Boink:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty robisz chyba sobie jaja.....na Wielkanoc :D

 

Zabawie sie w MirekAD i polecam: :Dhttp://orient.art.pl/

 

Wiesz Wietnam też był rzekomo słabszym państwem a USA dostało po tyłku, jeżeli zastosuje USA blizkreig to wystarczy, że Iran od razu zacznie atakować linie zaopatrzeniowe (szczególnie te z paliwem) armii USA to wystarczy wszystkiego nie zrzucą drogą lotniczą a czołgi bez paliwa nie pojadą za daleko po za tym USA ja zawsze zbagatelizuje przeciwnika a to nie jest rozsądne posuniecie po za tematem uważam ze Iran tak jak każde inne państwo ma prawo do posiadania technologii jądrowej

Edytowane przez krystian_koza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisze Ci tak na szybkiego, bo niestety akurat pracuje....a szef zobaczyl jaka madra jestem i dal mi taka prace co jest odpowiednikiem wrzucania wegla do piwnicy przez male okienko :D

 

Ja znam Iran i uwierz mi ze dopoki rzady sa tam w rekach Mullachow, to pierwszy raz w mym zyciu zgodze sie z Ameryka ze NIE wolno dopuscic by mieli bron atomowa!!!

 

Tak jak dziecku nie daje sie zapalek do zabawy tak tez fanatyka bomb atomowych :D

 

Niestety musze dalej statystyki robic...;(((

Ale chetnie napisze wiecej na ten temat...Jak juz wegiel szufla sprzatne :D

 

P.S. Iran jest wspanialym krajem ....Persjanki wychowane za Shacha bardziej otwarte niz niejedna europejka :D

Edytowane przez elwira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie , tylko jak zdefiniowac, czy okreslic panstwo, w ktorym rzadza terrorysci / ekstermisci ?

 

W/g mnie nie powinno byc w ogole broni aby mordowac i zaden kraj nie powinien nic takiego nigdy miec . Bo zawsze jest uzywana . Im potezniejsza tym rzadzej , ale .........

Czy jakby nie bylo pistoletow, strzelb ,czolgow , bomb, pociskow, atomkow itd to byloby zle ? Moze szybciej bylibysmy ludzmi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie , tylko jak zdefiniowac, czy okreslic panstwo, w ktorym rzadza terrorysci / ekstermisci ?

 

W/g mnie nie powinno byc w ogole broni aby mordowac i zaden kraj nie powinien nic takiego nigdy miec . Bo zawsze jest uzywana . Im potezniejsza tym rzadzej , ale .........

Czy jakby nie bylo pistoletow, strzelb ,czolgow , bomb, pociskow, atomkow itd to byloby zle ? Moze szybciej bylibysmy ludzmi ?

 

 

W przypadku innych krajów na pewno ciężko byłoby to stwierdzić jednak w kraju takim jak Iran niestety nie ma żadnych wątpliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi fanatyk religijny nie jest równoznaczny z terrorystą, jeżeli tak uważacie to należałoby Rydzyka o terroryzm posądzić, co do tego, co by było gdyby nie było broni, która nie jest niczemu winna najpierw należałoby inaczej rozwiązywać konflikty może na wzór Szympansów Bonobo one mają idealny sposób rozwiązywania problemów :D, co do Iranu jeszcze raz powtarzam z uporem maniaka ten kraj jak każdy inny ma prawo do technologii Atomowej (nie mylić z bronią )

Edytowane przez krystian_koza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępność seksualna samic spowodowała zupełny brak zachowań agresywnych u samców bonobo.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szympans_karłowaty

To moze na poczatek agresywnym ludziom zabrac ubrania ? Naturysci nie sa agresywni .

 

Choc cyt :"Sytuacja ekonomiczna zmusza niejako USA do prowadzenia dzialan wojennych;((((((( " jest jak najprawdziwszym zdaniem i spirala bedzie sie nakrecac . Az sam swoj ogon ugryzie . 2012 blisko- to zart

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze dalej statystyki robic...;(((

 

Witam.

Ciekawa sprawa. Można zapytać czy używany jest do tego jakiś program np.Statistica?

A co do USA to jedno mnie zastanawia. Kilkoro moich znajomych mieszkających tam na stałe stwierdziło jednoznacznie iż zdecydowanie pogorszyły się warunki finansowe np. nastąpił dość znaczny wzrost podatków - wiadomo czemu. Jakiż więc potężny dochód dla firm muszą generować działania wojenne, że warto wycisnąc zwykłych smiertelników ( nawet nie mówię tu o ofiarach śmiertelnych, których nie sposób uniknąć) dla dobra małej garstki ludzi?

Pozdrawiam

Edytowane przez karan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie państwa pasiadające broń jądrową i rakiety balistyczne przestają być w oczach USA "bandytami i terrorystami".Mogą prowadzić dowolną politykę i absolutnie Amerykanom to nie przeszkadza.Przy takich skupiskach ludzi i wszelkiej materii na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA są straszliwie wystawione na atak,szczególnie atomowych okrętów podwodnych.Jak przeleci a napewno przeleci kilka procent rakiet w kierunku USA koniec świata mają pewny.W mojej dzielnicy wystarczyło że już dwa razy w ostatnich dwóch latach huragan zerwał linie energetyczne i powoli wracaliśmy się do epoki kamiennej a to jeszcze była woda i gaż.Od kilku lat regularnie ładuje i rozładowuje akumulator żelowy 60Ah i w razie draki mam przygotowaną lampę na 12V.Fantastycznie się przydało.Nic gorszego jak wojna napewno nie może się wydarzyć :angry: Naszczęscie żyje ponad pół wieku i zawsze w pokoju nie licząc stanu wojennego :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opad radioaktywny będziemy ścierać szmatami zamoczonymi w Ludwiku :szczerbaty: Już po Czarnobylu mierzyłem to świństwo bo miałem dostęp do radiometru.Wiara w "czysty"atak jest całkowicie złudna. :angry:

 

a mozna sie dowiedziec ile 'tego' swinstwa zostalo zmierzone?? i jak to sie ma do rocznego opadu 'tego' swinstwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna sie dowiedziec ile 'tego' swinstwa zostalo zmierzone?? i jak to sie ma do rocznego opadu 'tego' swinstwa??

 

Niewarto się wychylać z podawaniem danych :D Lepiej napisać że jestem emerytem i skleroza swoje robi.Co jakiś czas przeprowadza się badania wód,skał.Spróbuj znależć wyniki.Ale taka dawka w innych warunkach potrafiła uruchomic spory czujnik.Co do roczngo opadu to nie mam, zielonego pojęcia.U nas czujniki izotopowe stosowało się do kontroli stopnia napełnienia zbiorników.Co innego brać dawkę przez dłuższy czas pod kontrolą a tu niestety promieniotwórczośc występowała w miejscu gdzie nie powinno jej być.Są to niestety sytuacje gdzie nawet w czasach pokojowych nikt sobie specjalnie nie radzi.I bzdurne wydają mi się jakieś ograniczone bombardowania.Zawsze jest to broń jądrowa.A wiatry rozniosą pyły na kolosalne odległosci.Czarnobyl powinien być dobrą przestrogą.Amerykanie chcą postawić przeciwrakiety u nas.Jasne.Co spadnie to przede wszystkim zostanie u nas.Jakoś zachodni sojusznicy nie walczą o amerykańskie zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewarto się wychylać z podawaniem danych :D Lepiej napisać że jestem emerytem i skleroza swoje robi.Co jakiś czas przeprowadza się badania wód,skał.Spróbuj znależć wyniki.Ale taka dawka w innych warunkach potrafiła uruchomic spory czujnik.Co do roczngo opadu to nie mam, zielonego pojęcia.U nas czujniki izotopowe stosowało się do kontroli stopnia napełnienia zbiorników.Co innego brać dawkę przez dłuższy czas pod kontrolą a tu niestety promieniotwórczośc występowała w miejscu gdzie nie powinno jej być.Są to niestety sytuacje gdzie nawet w czasach pokojowych nikt sobie specjalnie nie radzi.I bzdurne wydają mi się jakieś ograniczone bombardowania.Zawsze jest to broń jądrowa.A wiatry rozniosą pyły na kolosalne odległosci.Czarnobyl powinien być dobrą przestrogą.Amerykanie chcą postawić przeciwrakiety u nas.Jasne.Co spadnie to przede wszystkim zostanie u nas.Jakoś zachodni sojusznicy nie walczą o amerykańskie zabawki.

 

No tak wlasnie pamietam z danych, jakie zbieralem do matury z fizyki (a bylo to bardzo dawno temu, bo w 2001 roku). to pamietam ze roczny opad tego swistwa w 1986 roku byl na poziomie 1/4 - 1/3 tego, co w latach 50. i 60. bezkarnie spadalo na nas z atmosferycznych wybuchow poniekad jadrowych. Dlatego pytalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.