Skocz do zawartości

Włocławek, tu Gdynia. Odbiór.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Martel, Boobsi? Jesteście tam?

Jeżdżę po Polsce w ramach programu "Człowiek Roku". W najbliższych dniach będę we Włocławku. Wszak wakacje to jeszcze nie tragedia. Może znajdziecie chwilę dla strudzonego wędrowca i pochwalicie się lokalnym piwem? Hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jutro (środa) wiozę dzieciaki do Włocławka do szwagierki i (czwartek) dalej do teściowej pod Lubień Kujawski. Z Lubienia wracam sam do Włocławka na parę dni popilnować szwagierce mieszkanie. Będę mniej więcej na Waszym terytorium od jutra do (chyba) połowy przyszłego tygodnia. Jak dojadę i będę juz wiedział co i jak, to się tutaj odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zaproszenia do Słupska i Wrocławia serdecznie dziękuję. Niestety, ździebko nie po drodze. We Wrocławiu byłem raz w życiu, w zeszłym wieku (przejazdem przez dworzec kolejowy). W Słupsku bywam znacznei częściej - czasem nawet dwa razy w miesiącu (niestety, też przejazdem, do Ustki lub Świnoujścia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz ze sobą 120/1000 do Włocławka tam Boopsi ma lornetę na żurawiu a Martel Tala RS na dobrym paralaktyku.

Przy okazji możesz ocenić ten montaż w porównaniu ze Swoim.

 

No niestety. Jadę samochodem osobowym z trójką dzieciaków z plecakami. Ale "Pronto" biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej Darku zapraszamy serdecznie. Niech Pomorzanin pozna smak kasztelana i kujawiaka. Na kujawach inaczej smakują :):):).

 

Jutro z Boopsim mamy nocne obserwacje w planach jak pogoda dopisze oczywiście. Może jak dzieciaki już zasną to ...

 

Ogólnie cały tydzień mam jak najbardziej do dyspozycji. A więc do zobaczenia. ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach i odnośnie jutrzejszego Lubienia Kuj. Boopsi mieszka jakieś 10 km od twojej Teściowej. Mamy też zamiar właśnie w tamtych okolicach conieco wypatrzeć. Znależliśmy tam taką polankę na uboczy w sporym obniżeniu terenu. Ciekawi jesteśmu, czy to obniżenie terenu będzie pomagało czy wręcz przeciwnie.

 

P. S. Gratuluję wyboru kujawianki na żonę Darku :):):);):D ;D :D;):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zmieniło nawet właściciel ale receptura została.

 

Smak kasztelana zawsze był dobry tylko niektóży mówili, że czuć go "myszami". Co by to nie znaczyło, podobno teraz jest znacznie lepiej. No i kasztelan jest od 2002 roku też w wersjii exportowej w butelkach 0,33.

 

Smak - poprostu piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże czule połechtaliście moją próżność tymi wszystkimi zaproszeniami. Dziekuję serdecznie! :-*

 

W Toruniu dzisiaj już byłem (bo przegapiłem obwodnicę przez Lubicz).

Teraz zalogowałem się z Włocławka. Na razie nie mogę się wyrwać, bo szwagierka (na polecenie mojej żony, a swojej siostry) pilnuje mnie i karmi. A ja lubię dobrą kuchnię.

Dzisiaj ciałem bedę ze szwagierką ;) , ale duchem z Wami, bo refraktorek już się studzi na balkonie (czeka na Łysego).

Dzieci wiozę pod Lubień dopiero jutro, ale nie wiem, czy tam zostaną (żniwa). Jak tylko dostanę przepustkę od szwagierki, to dryndnę do Martela i coś ustalimy. Jeszcze parę dni tu zabawię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja osobiscie rodem ze Szczecina)

nie bedziesz przypadkiem w te wakacje po drugiej stronie Baltyku?

 

Ja zaś rodem ze Świnoujścia (choć urodzony gdzie indziej). Będę na Zachodzie z odwiedzinami u mamusi. Chcę też spotkać się z córką, która przyjedzie z zagranicy na wakacje do Świnoujścia.

 

El - moja zona tez z Wloclawka ;) gratuluje wyboru

 

P. S. Gratuluję wyboru kujawianki na żonę Darku

 

Nie wszystkie moje żony były Kujawiankami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi "pogróżkami" odzywam się:

Jestem dzisiaj do wzięcia. Oczekuję propozycji - tu albo na komórkę.

Siedzę aktualnie na Kolskiej (to ulica, nie sąsiadka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.