Skocz do zawartości

Co to do cholery bylo?


Rekomendowane odpowiedzi

Lecialy 3 punkty swietlne w odleglosci od siebie okolo 0,5° po trojkacie.. na poczatku pomyslalem ze to te satelity NOAA (czy jakos tak) ALe nagle odleglosc miedzy nimi sie zwiekszyla proporcjonalnie do okolo 1,5° nadal po trojkacie.. Nagle jeden skrecily w prawo... Zniknely za drzewem..

To bylo przed chwila jak wyskoczylem na balkon zapalic.. czyli okolo 00:24.

Widzilem "to" od zenito do okolo 15° nad horyzontem (takie wysokie jest drzewo). Trwalo to okolo 5 sekund (dluzsze zaciagniecie papierosem)

 

Szczegolowo:

- 0s-3s od zenitu do 45° w kierunku SSW;

- 3s 45° do 60° zwiekszanie odleglosci miedzy punktami;

- 4s zakret na kierunek SWW;

- 4s-5s odlot za drzewo.

 

Katy i kierunki dokladne gdyz zawsze ogladam niebo z tego miejsca i wiem ktore drzewo budynek itp. maja jaka wysokosc i polozenie.

 

Na chlopski rozum: cos trojkatnego lecialo obnizylo lot i skrecilo..

 

Co to? :mellow:

 

-------edit------

jasnosc tych punktow porownywalna z jasnoscia gwiazdy polarnej

Edytowane przez -=Dvc=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadarza się, raz widziałem świecący punkt spadający prostopadle do ziemi z tą samą prędkością, podobne zjawisko widziałem też w dzień..

 

Ech.. To nie do konca byl spadajacy punkt... :angry:

 

---edit---

narysowalem mniej wiecej jak to wygladalo

cos.JPG

Edytowane przez -=Dvc=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecialy 3 punkty swietlne w odleglosci od siebie okolo 0,5° po trojkacie.. na poczatku pomyslalem ze to te satelity NOAA (czy jakos tak) ALe nagle odleglosc miedzy nimi sie zwiekszyla proporcjonalnie do okolo 1,5° nadal po trojkacie.. Nagle jeden skrecily w prawo... Zniknely za drzewem..

To bylo przed chwila jak wyskoczylem na balkon zapalic.. czyli okolo 00:24.

Widzilem "to" od zenito do okolo 15° nad horyzontem (takie wysokie jest drzewo). Trwalo to okolo 5 sekund (dluzsze zaciagniecie papierosem)

 

Szczegolowo:

- 0s-3s od zenitu do 45° w kierunku SSW;

- 3s 45° do 60° zwiekszanie odleglosci miedzy punktami;

- 4s zakret na kierunek SWW;

- 4s-5s odlot za drzewo.

 

Katy i kierunki dokladne gdyz zawsze ogladam niebo z tego miejsca i wiem ktore drzewo budynek itp. maja jaka wysokosc i polozenie.

 

Na chlopski rozum: cos trojkatnego lecialo obnizylo lot i skrecilo..

 

Co to? :mellow:

 

-------edit------

jasnosc tych punktow porownywalna z jasnoscia gwiazdy polarnej

 

 

czy mieszkasz w Sławie koło Wągrowca? jeśli tak to mam dla Ciebie gotową odpowiedź na to co widziałeś! :rolleyes:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mieszkasz w Sławie koło Wągrowca? jeśli tak to mam dla Ciebie gotową odpowiedź na to co widziałeś!

Po moich wspolrzednych geograficznych od razu widac, ze nie :P

Nie bylo. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to był prototyp jakieś samoloty którego testowano w warunkach bojowych??

A może jakiś samolot tylko że z niesprawyn oświetleniem??

A może ten papieros wcale nie zawierał liście tytoniu tylko liście jakiegoś innego zioło?? :Boink:

A może to był samoloty wojskowe lecące w szyku??

A może to były śmigłowce które leciały w szyku??

A może to coś innego??

 

Zgadzam się że to było UFO czyli z tłumaczenia Niezidentyfikowany Obiekt Latający...

Ale nie koniecznie to "UFO" było kierowane przez kosmitów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej informacji nie bede mogl udzialac z wiadomego niektorym powodu.

Cos mi tu śmierdzi :huh:

Czyżby MiB cię odwiedzili i błyskali jakąś czerwona diodą po oczach :szczerbaty:

Ja widziałem dziwny czarny obiekt który przeleciał na tle jowisza ael chyba to był ptak :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam firmowych okularów od synty: SP 10mm = 120x troche mało jak an oglądanie planetek <_<

Ale nie stać mnie jak na razei na więcej :unsure:

Przemknoł bardzo szybko ... a może mi się zdawało... wszystko może się dzić z mózgiem kiedy trzeci dzień z rzędu ni wysypia nocy :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.