Skocz do zawartości

Zapytanie o prowadzenie.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na tutejszym Forum, a także na Forum teleskopy.pl

www.forum2.teleskopy.pl

wpisz w wyszukiwarkach hasła "koziołek" i "koziołka" z maksymalnie odległym w czasie okresem wyszukiwania. Zostaniesz zasypany informacjami i linkami do stron domowych i poradników pomagających samodzielnie takiego "koziołka" zbudować. Może są też gdzieś w sprzedaży.

Z hasłem "koziołek" poszalej także w popularnych przeglądarkach typu onet.pl, wp.pl i inne google. Jest tego trochę w sieci.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, nikt tego nie produkuje zawodowo. Proponuję wykonanie go samemu. Oprócz hasła "koziołek", możesz też poszukać za granicą pod "barn door" i "scotch mount". Tak nawiasem mówiąc, to u nas powinien się on nazywać "Poznań mount" lub "Kraków mount" ;D. Nazwa "scotch mount" w pełni oddaje małe koszty jakie się wiążą z jego budową.

Nie chwaląc się oczywiście :) , jestem autorem nazwy "koziołek".

W moim wykonaniu stał na trzech drewnianych nogach i przypominał trrochę to sympatyczne zwierzę. Mieścił się w maluchu na tylnym siedzeniu... To były czasy.

Polecam tę stronę z opisem koziołka: http://www.republika.pl/kawalec/html/koziolek.htm

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.