Skocz do zawartości

Władza jest po to, aby ją mieć


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

Dziś trafiłem na naprawdę interesujące ujęcie polskiej sceny politycznej. TUTAJ jest link.

 

Rzeczywiście "nic mnie nie przekona, że białe jest biale" :szczerbaty:

 

:Beer:

 

P.S. Coby nie mnożyć "bytów" - na Allegro znalazłem urządzenie o nazwie "Elektroniczny Antychrapacz" za jedyne 45 zł :D

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam przejezyczenie kogos tam wyglaszajacego jakies expose .

 

Z moich obserwcji wladza jest po to by :

1:Napawac sie na . Czuc sie ponad innymi, pomiatac , gnebic , wyzywac sie ,

2: Wchodzic w uklady i kase ciagnac,

3:Zmuszac ludzi do zycia w/g jakies tam ideologii co ma pomoc w utrzymaniu wladzy

4. Chciwosc ludzka w czesci pienieznej zaspokojona zada nowych emocji a je daje wladza

 

Ci co w/g tego schematu postepuja maja zaplacone za to . Degeneruja sie jako ludzie, szybciej starzeja , sadze ze nawet cos im w glowie sie przestawia.

 

Wladza jest po to aby innym bylo lepiej . Jest to duza odpowiedzialnosc i ciezko z niej sie wywiazac. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Nooo Zbig, toż to tak troszkę "pod ciebie" ten topic zrobiłem :D

Zgodziłbym się z tobą, pod warunkiem małej zmiany w p-kcie 4. Chciwość ludzka nigdy nie jest zaspokojona. A w każdym razie nie może być TU zaspokojona, bo kraj za biiidny. Tu władza będzie stale kojarzyła się z chciwością!

 

Zjelon- w p-kcie 1 postu Zbiga masz odpowiedź. Niestety, w Konstytucji jest o znieważaniu głowy państwa, a nie ma nic o znieważaniu narodu przez tą Głowę Państwa. Czy też ministrów jakichś. Tych od edukacji zwłaszcza. Zobaczcie co dała władza: nie zdałeś matury - klik - zdałeś maturę. Cyrk. Fabryka nieuków.

 

P.S. Lady Pank z "Siódmym niebem nienawiści" trafiła idealnie- taki to kraj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://astro-forum.org/Forum/uploads/av-2825.jpg to Twoje zdjecie?

Jakbys je zmniejszyla do potrzeb avatara to w Operze tak samo ladnie bys wygladala jak na zdjeciu z linka .

 

to moze z przeskalowania wysokosci zdjecia ? Na avatarze jest inny stosunek szerokosci do wysokosci niz na zdjeciu

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://astro-forum.org/Forum/uploads/av-2825.jpg to Twoje zdjecie?

Jakbys je zmniejszyla do potrzeb avatara to w Operze tak samo ladnie bys wygladala jak na zdjeciu z linka .

 

to moze z przeskalowania wysokosci zdjecia ? Na avatarze jest inny stosunek szerokosci do wysokosci niz na zdjeciu

 

Tak zbiq, moje :)

 

ale nie mam pojęcia jak to zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Cosmica, no to wymień szybciuchno tą fotkę w awatarze w Panelu kontrolnym!

 

Hmm.... tak czy owak ładniejsza teraz buźka w awatarze :Boink: poprzedni awatarek ... jakby mniej przystojny był ... aż się twoje posty balem czytać :D

 

:Beer:

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmica, no to wymień szybciuchno tą fotkę w awatarze w Panelu kontrolnym!

 

Hmm.... tak czy owak ładniejsza teraz buźka w awatarze :Boink: poprzedni awatarek ... jakby mniej przystojny był ... aż się twoje posty balem czytać :D

 

:Beer:

 

 

:) no to jestem już w tej normalnej wersji (mam nadzieje ;) )

 

tamto zielone zdjęcie też lubię....

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.