Skocz do zawartości

Martwe dusze?:)


Emcekwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam na stronie głównej, że mamy zarejestrowanych na chwilę obecną 2435 użytkowników.

Zauważyłem, że obecni "nowi" użytkownicy mają nadawane numery powyżej 3 tys.

Gdzie są te brakujące dusze - około 600?

pozdr

 

Pewnie zostali usunięci za "dobre" sprawowanie. :szczerbaty:

Te 600 dusz to prawie 20% z ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zdecydowana większość, to historyczne zaszłości zmiany serwera i późniejsze tego implikacje,

jak Was to tak bardzo ciekawi, to poczytajcie wątki z 2003 roku

Tak nawiasem mówiąc to czy istnieje jakiś sposób weryfikacji tych cieni implikacyjnych, (i nie chodzi mi o ten pusty przedział numeracyjny) czyli fizyczna kasacja ludzi ktorzy w jakimś okresie swej fascynacji niebem zatracili mentalny kontakt z forum, w postaci np. kilku grzecznych zapytań, następnie okresu kwarantanny by w końcu po stworzeniu bazy straceńców przerzucić ich do wirtualnego lamusa z możlwością odkręcenia sytuacji ale po indywidualnym zgłoszeniu. Oczywiście pominąwszy jednostki, które wniosły coś w historię forum, chyba że chodzi tu o statystyki, ale to by było bez sensu. O ile wiem inne fora czyszcza się tak dość notorycznie.

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc to czy istnieje jakiś sposób weryfikacji tych cieni implikacyjnych, (i nie chodzi mi o ten pusty przedział numeracyjny) czyli fizyczna kasacja ludzi ktorzy w jakimś okresie swej fascynacji niebem zatracili mentalny kontakt z forum, w postaci np. kilku grzecznych zapytań, następnie okresu kwarantanny by w końcu po stworzeniu bazy straceńców przerzucić ich do wirtualnego lamusa z możlwością odkręcenia sytuacji ale po indywidualnym zgłoszeniu. Oczywiście pominąwszy jednostki, które wniosły coś w historię forum, chyba że chodzi tu o statystyki, ale to by było bez sensu. O ile wiem inne fora czyszcza się tak dość notorycznie.

 

taaaaaaaa jasne, a potem ktoś nowy będzie miał niższy numer niz ja... :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.