Skocz do zawartości

KRONOS 20X60 DLA MARYNARKI??


waldixs

Rekomendowane odpowiedzi

Mój BPC 25x70 kupiony w 1993 roku w Gdańsku był specjalną wersją robioną na żaglówki w Niemczech. Jakością wykonania

nokautował obecne na rynku modele o takich samych parametrach.

 

Dobrze Arku ale czym to sie różni na pierwszy rzut oka??..jakieś oznaczenie?? Facet twierdzi że ma specjale pryzmaty i szkła Zeiss.. że niby obraz zachowuje się stabilnie itd..na mostku jest wybite 95 zapewne idzie o rok prod...innych oznaczeń nie zanalazłem..w jaki sposób to sprawdzić..Brakuje dokumetów..Stan idealny..Aż się prosi by się zainteresować..w środe postaram sie zrobić fotki obiektywów..Nie jestem pewien ale miałem wrażenie, że były zabezpieczone uszczelką..Brak styczności z jakim kolwiek kronosem 20x60 nie pozwolił mi na porównanie..I tu Apel do osób z ŁODZI, które mają kronosy proszę o kontakt!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Arku ale czym to sie różni na pierwszy rzut oka??..jakieś oznaczenie?? Facet twierdzi że ma specjale pryzmaty i szkła Zeiss.. że niby obraz zachowuje się stabilnie itd..na mostku jest wybite 95 zapewne idzie o rok prod...innych oznaczeń nie zanalazłem..w jaki sposób to sprawdzić..Brakuje dokumetów..Stan idealny..Aż się prosi by się zainteresować..w środe postaram sie zrobić fotki obiektywów..Nie jestem pewien ale miałem wrażenie, że były zabezpieczone uszczelką..Brak styczności z jakim kolwiek kronosem 20x60 nie pozwolił mi na porównanie..I tu Apel do osób z ŁODZI, które mają kronosy proszę o kontakt!!

 

Pozdrawiam

Witam

Ja mialem Tento 20x60 i Berkuta 25x70 .Powiem Ci ze Tento jak dla mnie byla ciut lepsza (mniejsza aberacja chromatyczna niz w Berkucie )powiekszenie nie znacznie mniejsze .Troche czytalem w sieci o Zeissach i na pewno ona nie ma szkiel z tej fabryki ,obraz bedzie jak to w rosyjskiej optyce zazolcony.Co to uszczelki to chodzi Ci o duze szkla chyba z zewnatrz Zeiss ma takie uszczelki w Tento i Berkucie nie bylo ich.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.