Skocz do zawartości

ZAMIENIE KAMERE NA CANONA


bolid25

Rekomendowane odpowiedzi

qbanos no wszystko zależy od tego co ten cannon potrafi

 

Cannon to potrafi zaleznie od kalibru. :lol:

Jesli zas chodzi o Canona A60 to przeszukaj forum wpisując ta nazwe, na pewno coś znajdziesz.

A tak BTW to z tego co patrzałem ta kamera jest warta około 900zł. Mysle że gdybyś chciał to wymienić na 300D to musiałbyś jeszcze minimum 600zł dopłacić sprzedającemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie możesz się spokojnie wymienić na 350D, jesli ktoś zechce :rolleyes:

Dlatego uważam że przedstawiłem niezłą oferte,kamera jest jak pisze w idealnym stanie!

 

kamera w piątek idzie na allegro,tak że jest tydzień na zastanowienie sie :D:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe 900 zł ? chyba pomyliłeś kamery.Za kamere dałem 2600zł,to kamera na dvd a nie kasetke :Beer:

 

Taki może off topic... ale żadna kamera na HD czy DVD nie przebije jakością obrazu i rozdzielczością nagrania z MiniDV zgranego w formacie AVIPAL...

 

Myślę, że jak wystawisz kamerkę na allegro to ją spokojnie opchniesz a jest teraz znów wysyp 300D nawet za 1300 zł chodzą...

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.