Skocz do zawartości

Co z archiwum ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Prawde mowiac nie rozumiem co sie stalo...

Czytalem sobie archiwum starych wiadomosci - bo mialem chwilke czasu, wlasnie przechodzilem do strony 16 dzialu "sprzet astronomiczny" a tu jakies info o rozlamie. O co w tym wszystkim chodzi, mam nadzieje, ze te bardzo cenne zasoby nie pojda w zapomnienie ?

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co poszlo...

No coz...Polska i Polacy...ped do wladzy + brak tolerancji.

Jest sobie dwoje ludzi, ktorzy wzieli pewna odpowiedzialnosc za rzeczy, ktore ich przerastaja - oczywiscie nie merytorycznie, ale w sensie odpowiedzialnosci. Odpowiedzialnosc w tym wypadku wynika z tego, ze inni Im zaufali, poswiecili czas, zaufanie, itp... az tu nagle Ci ludzie dochodza do wniosku, ze jednak najwazniejsze jest ich ego i wplyw na innych...

 

Qrde ! Od krotkofalowcow juz ucieklem. Czy tutaj znowu musi byc to samo ?

Panowie, mam nadzieje, ze nasze pokolenie szybko wymrze, ale zeby do konca temat nie odbiegal od tematow astronomicznych chcialem zwrocic uwage, ze zachowanie najbardziej wplywowych ludzi tamtego forum najlepiej uwidacznia ludzka nature - zniszczenie, ego ponad wszystko i swiadczy o tym, ze nie przetrwamy jako cywilizacja..

Zmniejszacie Panowie (co ciekawe Panie ne maja takich zapedow...) wartosc rownania Drake'a a szczegolnie parametr fL ! (http://www.activemind.com/Mysterious/Topics/SETI/drake_equation.html)

 

 

Pozdrawiam z rezygnacja,

Pawel

PS. Czy nowe forum bedzie moderowane i czy Moderator bedzie dbal o to aby nie doszlo do podobnej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że w ogóle nie rozumiem po co te nowe forum? I jak ma sytuacja się poprawić? Szczerze powiedziawszy zachowanie co poniektórych jest zaskakujące. Najpierw nie ma Janusza, teraz forum zdycha. To jest Panie i Panowie KABARET! Można robić tysiące takich forum. Aż padnie ostatni forumowicz. Zalogowałem się, bo uważam że jest to mój "obowiązek", bo znam wielu z Was (przynajmniej z netu) i chciałbym utrzymywać z Wami znajomość, a "stare" forum nie było ani zadżumione, ani umierające. Wszystko było oki. Jeżeli posty dot. januszowej obecności klonowały się na wszystkie tematy to trzeba byłoby je zrzucić do jednego i koniec. Prośba o odpisywanie w jednym temacie byłaby uzasadniona. Likwidując/zawieszając Forum pomyślcie o prawie 400 ludziach, którzy zapisali sie na jego listę. Jeżeli chodzi o kasę to trzeba może pobierać 10 [?] zetów rocznej opłaty przy logowaniu (co jest nierealne), bo z 400 zrobi się 20. Pomyślcie też o tym, że część forumowiczów nie ma z kim porozmawiać na tematy wywołujące zaciekawienie czy wątpliwości. To moje skromnne żale. A jak duma wzięła górę to się trzeba popukać...Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszyskich

oj oj ale się narobiło,moim skromnym zdaniem źle się stało że Bartek zamknął stare forum jak już było pisane była to skarbnica wiedzy i mam nadzieję że tu też tak będzie i że Bartek się tu pokaże przecież swoją wiedzę on też posiada.Oj bitny ten polski naród to chyba z czasów szlachty nam zostało.

pozdrawiam Tedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie my zawiesiliśmy tamto forum tylko Bartek. To była jego suwerenna decyzja.

 

U nas zawsze będą suwerenne decyzje... Bartek mógł przygotować ową decyzję, tak aby przekazać, np. archiwum następcy. To mam za złe Bartkowi. Konflikt "dwóch panów" nabrał zenitu i explodował, bez patrzenia na skutki. Brak wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam archiwum - w nocy bedziemy odpalac rownolegle. Na razie opanowujemy to co jest, bo tak nas Bartek zostawil. Nie konsultowal swojej decyzji z nikim - jak zwykle zreszta...

 

Ja pokazalem, ze forum mozna odpalic u niezaleznego providera. On zas zrobil jak zrobil - najwyrazniej, to co napisal mialo przekonac was, ze to ja jestem tym zlym. Napisalem do niego maila, aby natychmiast zdjal ta nieprawdziwa informacje, ze niby ja jestem wlascicielem i adminem tego forum. Zachowal sie bardzo chamsko. Ale nie ma co sie mazac. Zyc trzeba dalej. Potwierdzam, ze przykre jest, jak niektorzy nie potrafia postawic waznych kwestii ponad swoje ambicje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.