Skocz do zawartości

TAŁ 120


Pawko

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Tała 120 ze statywem (statyw metalowy) i szukaczem. Do tego: okular Plossl 25 mm, Super Plossl 6,3 mm, Barlow x3 i parę innych przydatnych drobiazgów. Czyli cały komplet gotowy do obserwacji. Stan ogólny dobry (gdzieniegdzie ryska na nodze statywu, jedna może dwie na tubie), optyka b.dobry, minimalny luz w wyciągu. Cena za komplet 800 zł.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Proszę o rezerwację zestawu - dla osoby spoza forum.

Pawko proszę przyslij mi foty telepa na saywiehu@wp.pl . No i proszę o wyjaśnienie, co to są te "inne przydatne drobiazgi" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym momencie też pomyślałem, że to refraktor, ale zastanowiła mnie niska cena i przypomniałem sobie, że Tal'owski refraktor ma 125 mm.

 

A kolega zapewne sprzedaje to:

http://www.telescopes.ru/product.html?cat=1&prod=11

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak!!! sprzedaję coś takiego jak w linku! Zdjęcia są, jak ktoś jest zainteresowany moge przesłać. Naturalnie saywiehu twoja rezerwacja ma zostać anluowana? A swoją drogą sam bym nabył refraktor Tała :D w atrakcyjenej cenie :D

 

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przedmiotem sprzedaży jest reflektor Tał 120 (średnica lustra 120 mm, ogniskowa 800 mm).

 

Oczywiście cena do niwielkiej negocjacji. Zapraszam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.