Skocz do zawartości

Śruba do piggybacku


KrzysztofZ

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt nie pozbędzie się takiej śrubki. Możesz połączyć aparat za pomocą płaskownika alu. np. 30/4 mm. odpowiedniej długości, przykręciwszy go śrubką z łbem stożkowym M5 i nakrętką do obejmy. Powinna tam wejść przelotowo, bo jak wiadomo jest to średnica pod gwint M6. Jeśli masz jakąś srubę od innego aparatu, to możesz jej użyć do przykręcenia Canona przez drugi otwór w tym płaskowniku.

Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś byłby w stanie dorobić takie mocowanie jako całość - szyna + śrubka czy co tam jeszcze potrzeba to spokojnie możemy się dogadać jeśli chodzi o cenę.

 

Odległość pomiędzy obejmami jest taka jak w tym dovetailu:

- Szyna montażowa DOVETAIL 15 cm

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...b717f8ca9d0480e

 

mail: k_zb@go2.pl

gg: 1859202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś pisałem że chyba najszybszym sposobem jest odwiedzenie sklepu który sprzedaje sprzęt do ochrony elektronicznej i monitoringu.

Na pewno bedą mieli tanie plastikowe chińskie uchwyty do kamer (najtańszy w sklepie 12-16zł) w komplecie do tych uchwytów są takie standardowe fotograficzne śrubki 1/4".

Można też odwiedzić firmę która zakłada instalacje oni powinni takie śrubki mieć na stanie (jak powiedziałem do czego mi jest potrzebna to dostałem taką za darmo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.