Skocz do zawartości

Sprzedam książke


Gość Vader

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek stałem sie posiadaczem dwóch egzemplarzy książki "Astronomia, Przewodnik po Wszechświecie" wyd. Arkady, więc jedną sprzedaję (małe specyfikacje: autorzy Kanipe Jeff, Dyer Alan, Burnham Robert

Oprawa miękka, Format 14,5x22 cm, Tłumaczenie z angielskiego, Stron 432). Bardzo mi sie spodobała i jeszcze bardziej przyciagneła moją uwagę co do obserwacji nieba i poszerzyła wiedzę z tej tematyki. Nie będe opisywał dokładnej zawartości, jeśli ktos jest zainteresowany to proszę pisać.

Stan idealny (ma nie wielkie zagięcia na okładce, ale taką zakupiłem w ksiegarni - mogę wysłac foto książki!).

Cena około 45 zł - do negocjacji + koszty przesyłki (ze względu ze dziś mam urodziny opuściłem cenę książki o około 10 zł :szczerbaty: w stosunku do księgarń internetowych). oferty proszę kierować na PW albo gg: 8563241

 

384b.jpg

Edytowane przez Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W desperacji nie jestem, ale kasa mi się w najbliższym czasie przyda. No i jak pisałem, przez przypadek mam dwie takie książki. Dlatego sprzedaje. :Beer: No i pomyliłaś kolejność. Ksiązka od dość dawna jest, a sukienka od wczoraj B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.