Skocz do zawartości

Skywatcher 130/900


mtr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bedzie to moj drugi post na tym forum, ale wiernym czytaczem jestem od ponad pol roku :)

Otoz jak w temacie mam do sprzedania Skywatchera SK1309EQ2 nabytego w portalu Fotozakupy.pl 29.05.2007 (obecnie uzytkuje C8-N)

 

Teleskop moge sprzedac zarówno w całosci ( tak bym wolal nawet ) ale i w kawalkach lub tez wymienic na jakis sensowny okular LV najlepiej zoom vixena.

 

W sklad zestawu wchodzą:

 

- Tuba 130/900

- Szukacz 6x24

- Okulary KITowe: 10mm i 25mm

- Barlow 2x

 

- Statyw aluminiowy

- Glowica EQ2

 

W teleskopie wykonalem jedna modyfikacje mianowicie przerobilem czesc oski (zeszlifowalem co widac na zdjeciach) od regulacji ostrosci w wyciagu okularowym w celu montazu motofocusera (ten za 199 z DO pasuje tylko do wyciaagow 2" wiec musiałem dokonać pare przeróbek) oczywiscie wyciag pracuje tak samo jak poprzednio z tym ze brakuje poprostu jednego pokretla, na zyczenie moge przykleic spowrotem ;)

 

Uszkodzeniu ulegla tez jedna noga statywu a dokladniej ta metalowa tulejka do ktorej wkreca sie srube blokujaca rozlozenie nogi, zostalo to poklejone porzadnym klejem zeby trzymalo sie kupy ale nalezy obchodzic sie z tym delikatnie i krecic ta sruba z wyczuciem.

 

Ogolnie stan teleskopu ogolem oceniam na dobry lub bardzo dobry.

Stan optyki na bardzo dobry.

 

Zdjecia mozna sobie poogladac pod adresem http://3net.eu.org/down/telep

Natomiast szerzej o teleskopie mozna poczytac sobie na stronie Delta Optical.

 

Gdyby ktos chcial jakies extra zdjecia zapytac o cokolwiek albo odrazu kupic ;) To pisac smialo:

mail: mtr@3net.eu.org

gg: 2089291 (naogol jestem zawsze na "zaraz wracam" ale nie zawsze siedze przy kompie takze czasem bedzie trzeba chwile poczekac na odpowiedz)

 

Cena na dobry poczatek 500,00.

Gdyby nie bylo chetnych na calosc w ciagu tygodnia to od 07.09.2007 bedzie mozna nabyc kawalki na ktore mozna sie zapisywac odrazu ;)

 

Pozdrawiam.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.