Skocz do zawartości

26-28 września Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki


Marcin_Sawicki

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas spotkania jodłowskiego odbędzie się w woj.podlaskim PFNiS z udziałem oczywiście Wojtka Burzyńskiego :)) Mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić jego stoisko i dopingować podczas licznych wywiadów i spotkań z kamerami :D Burza będzie sławny i to aż na woj.podlaskie ;))

A teraz trochę szczegółów :

 

Organizator: Wydział Architektury PB oraz Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii – Oddział Białystok

Nazwa imprezy: Astronomia amatorska w Białymstoku

Charakter imprezy: wystawa

Impreza jest przeznaczona dla odbiorców w wieku: bez ograniczeń

Miejsce i termin: Politechnika Białostocka, hala oraz korytarze korpusu głównego nowej siedziby Wydziału Architektury przy ul. Grunwaldzkiej 11/15, 26-28.09.2003r. (piątek-niedziela) w godz. 9.00 – 18.00

Jednorazowo może brać udział: do 500 osób

Bezpłatne bilety: wstęp wolny

Osoba odpowiedzialna: Wojciech Burzyński, tel. 694173399,

e-mail: wburzynski@poczta.onet.pl

 

Będzie także :

Organizator: Uniwersytet w Białymstoku

Nazwa imprezy: Bliżej Nieba - zajęcia laboratoryjne w Obserwatorium Astronomicznym

Charakter imprezy: zajęcia laboratoryjne

Impreza jest przeznaczona dla odbiorców w wieku: od 15 lat

Miejsce i termin imprezy: Białystok, ul. Krakowska 9A, IV piętro, pok.408, 2003.09.26, godz. „dzienne” 10, 11:30, 13; „nocne” 18, 19:30; 2003.09.27 godz. „dzienne” 10, 11:30, 13; „nocne” 18, 19:30.

Jednorazowo może w niej brać udział: 10 osób zainteresowanych astronomią (wskazana jest wcześniejsza rezerwacje – bezpłatne bilety z sekretariatu IFD IFD 7457222 UwB Białystok, Lipowa 41)

Impreza może być powtórzona: 5 x 2003.09.26 i 2003.09.27

Wykładowca: mgr Andrzej Branicki

Osoba odpowiedzialna za imprezę: dr Ryszard Gieniusz, tel. 745 7222, 7457227;

e-mail: gieniusz@cksr.ac.bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje city (Ełk) leży na zadu...iu woj.warm.-maz., więc to normalka że się u nas nic nie będzie działo. Z kolei trochę to smutne jak rzut kamieniem organizują taki festiwal i nawet nie zaproszą. Dzięki Wojtkowi wiem, że jest PFNiS i wielki hołd mu składam :notworthy: . Wydrukowałem kilka programów Festiwalu i przekazałem dyrekcjom miejscowych szkół...mam nadzieję, że taka malusia inicjatywka coś da dla młodzieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.