Skocz do zawartości

barlow 2" SOLIGOR, grip BG-E3+CF 1GB ultra ll


bartolini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do sprzedania klamoty jak w temacie:

 

1)Barlow 2" soligora, mało używany, normale ślady użytkowana (ślady śrubki blokującej na tulei).

Pudełko, woreczek, brakuje zaślepki od strony redukcji na 1.25". Barlow daje bardzo dobre obrazy - sprzedaję ponieważ chcę skompletować zestaw z samych okularów.

cena 170zł

barlow1.JPG

 

2)grip BG-E3 do canona 350d/400d. Jest to podróbka dystrybuowana na allegro, kupiona rok temu + karta pamięci Sandiska CF 1GB Ultra ll, kupiona w Mediamarkcie, nigdy nie rozpakowywana. Sprzedaję ponieważ swego czasu musiałem w ostatniej chwili zrezygnować z zakupu lustrzanki z powodu niespodziewanych wydatków, a teraz mam tyle spodziewanych wydatków, że nie zanosi się żebym takową kupował w najbliższym czasie.

Gripa i kartę najchętniej sprzedałbym w razem.

 

cena za grip i kartę 220zł

grip.JPG

karta1.JPG

karta2.JPG

 

Ponoszę koszta przesyłki, w razie jakichkolwiek problemów z nowym nabytkiem pokrywam koszta odesłania ich z powrotem na mój adres. Jeżeli ktoś weźmie wszystko daję 10zł rabatu.

Edytowane przez bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.