Skocz do zawartości

Skylux, Astro3, spl 25mm,


KamileX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam do sprzedania tube Skyluxa,

70/700

Obejmami i dovetailem (ten dovetail jest od EQ3-2)

Szukaczem 5x24

Wyciągiem 1,25"

Tuba jest w bardzo dobrym stanie,

Używałem go rok, miał już innego właściciela, może się komuś przydać na guider albo na coś innego,

tutaj fotka:

 

 

 

Mam jeszcze do sprzedania montaż Astro3, jest to z wersji skyluxa tej pierwszej ten starszy, jest w stanie dobrym, ze statywem aluminiowym, ostatnio mało go używałem, miałem go w skyluxie, nic przy nim nie grzebałem chodzi jak chodzi, czyli normalnie, bez dovetaila,

fotka:

 

 

 

 

Jeszcze mam okular SPL 25mm, bez napisów bo się zdarły, jest to okular z synty 8,

 

 

 

 

 

Może się zapytacie czemu nie sprzedaję zestawu, a no bo ten dovetail jest od EQ3-2 i ledwo wchodzi na Astro3 chyba że ktoś się chce pomęczyc :szczerbaty:

 

Ceny jakie mnie interesują to:

 

Tuba 70/700 - 130 zł + koszt przesyłki

Montaż Astro3 - 120 zł + koszt przesyłki

Okular 25mm - 35 zł ja płace za przesyłke

 

Pisać na pw,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuba bez kątówki za tę cenę ?... to czyni ten sprzęt bezurzytecznym - trzeba dodatkowo się wykosztować na kątówkę. Sorry, ale kątówka to jest tutaj najważniejsza zaraz po gołej tubie.

 

Możliwe że bym się zainteresował ofertą, ale nie przy takim składzie.

 

Na fotce jest kątówka, ale czy ją sprzedajesz z tubą ???????

 

Pozatym ceny astrosprzętu leca na łeb, bo dolar osiągnął dno. Teraz za byle grosze można kupić dużo lepszy sprzęt od SkyLuxa. Dlatego myślę że ceny na niego powinny być dostosowane do tych realiów.

Edytowane przez Binocooler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dolar jest nisko to kup Meade dolicz transport z USA i zobaczysz co wyjdzie taniej :D

 

Po drugie, spróbuj kupić same OTA :D

 

Cena zależy również od dostępności towaru

 

Ja mam Skyluxa i za mniej niż 100zł nawet bym go nie wystawiał, mam też taką zabawkową Syntę i muszę powiedzieć że cela obiektywu w Syncie jest bardziej paściarska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuba bez kątówki za tę cenę ?... to czyni ten sprzęt bezurzytecznym - trzeba dodatkowo się wykosztować na kątówkę. Sorry, ale kątówka to jest tutaj najważniejsza zaraz po gołej tubie.

 

Możliwe że bym się zainteresował ofertą, ale nie przy takim składzie.

 

Na fotce jest kątówka, ale czy ją sprzedajesz z tubą ???????

 

Pozatym ceny astrosprzętu leca na łeb, bo dolar osiągnął dno. Teraz za byle grosze można kupić dużo lepszy sprzęt od SkyLuxa. Dlatego myślę że ceny na niego powinny być dostosowane do tych realiów.

 

Tak jest kątówka zapomniałem dopisać sorry, pisałem to na szybko, do tuby jest jeszcze folia baadera, cena taka jaka jest czyli 130 zł, czyli w tubie jest tak,

Szukacz ze stopką,

Kątówka!!

folia baadera,

obejmy z dovetaliem,

wszystko co na tej fotce!! tylko nie ma na niej folii :)

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.