Skocz do zawartości

KALENDARZ - Łódź odbiór


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich podlegających pod dystrybucję w Łodzi informuję co następuje:

 

W tym wątku umieszczę informację o otrzymaniu kalendarzy od Jacka Pali (na dzień dzisiejszy ich nie mam)

Postaram się jak najszybciej naszykować kalendarze do dystrybucji.

Wyraźnie napiszę od kiedy kalendarze są do odbioru!!!

Kiedy będą już gotowe będzie się można po nie udać do:

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. A. Sternfelda w Łodzi

ul. Pomorska 16.

Jak dojść i dojechać można się dowiedzieć tu

Osobie dyżurującej przy domofonie proszę powiedzieć, że idzie się po kalendarz.

 

Odebranie kalendarza będzie wymagało weryfikacji, osoby wydające kalendarze zapytają o adres podany Jackowi Pali, lub np. o e-mail. Potem pozostanie podpisanie się na liście i tym samym pokwitowanie odbioru kalendarza.

 

UWAGA! Osoby wydające kalendarz nie znają szczegółów dystrybucji, nie są też w stanie wydać większej ilości kalendarzy - posiadają tylko odliczoną ilość dla każdej z osób zgodnie z przyznaną przez Jacka Palę ilością i przekazaną mnie na liście dystrybucyjnej.

 

Wszelkie uwagi i pytania proszę kierować bezpośrednio do mnie.

Często nie odbieram od razu telefonu - mogę mieć nagranie. Proszę więc cierpliwie próbować po jakimś czasie.

Nie przewiduję innego sposobu dystrybucji gdyż w ciągu tygodnia krążę nieustannie między Łodzią a Warszawą (między jedną praca a drugą).

 

To na razie tyle.

 

Pozdrawiam

 

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj od 17.00 można odbierać kalendarze z dystrybucji Łódź.

Można je odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 (ew. wcześniejsza czy późniejsza pora lub odbiór w weekend są możliwe ale po uzgodnieniu telefonicznym ze mną).

 

Dla przypomnienia:

 

Kalendarz odbieramy w

 

Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. A. Sternfelda w Łodzi

ul. Pomorska 16.

Jak dojść i dojechać można się dowiedzieć tu

Osobie dyżurującej przy domofonie proszę powiedzieć, że idzie się po kalendarz.

 

Odebranie kalendarza będzie wymagało weryfikacji, osoby wydające kalendarze zapytają o adres podany Jackowi Pali, lub np. o e-mail. Potem pozostanie podpisanie się na liście i tym samym pokwitowanie odbioru kalendarza.

 

UWAGA! Osoby wydające kalendarz nie znają szczegółów dystrybucji, nie są też w stanie wydać większej ilości kalendarzy - posiadają tylko odliczoną ilość dla każdej z osób zgodnie z przyznaną przez Jacka Palę ilością i przekazaną mnie na liście dystrybucyjnej.

 

Wszelkie uwagi i pytania proszę kierować bezpośrednio do mnie.

 

Pozdr

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Proszę nie dzwonić w sprawie kalendarzy do Planetarium na nr 42 6331363!

Osoby odbierające telefon w biurze Planetarium nie są zorientowane co do tego czy dana osoba jest na liście do odbioru czy też nie. Osoby odbierające telefon siedzą w innym miejscu niż to gdzie odbiera się kalendarze.

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie !!!

Pełne moje dane kontaktowe są na liście dystrybutorów!

 

Piszę to bo było kilka telefonów do Planetarium w tej sprawie a podkreślam, że administracja do której pow. telefon kieruje siedzi dwa pietra wyżej niż dyżurka gdzie kalendarze się odbiera !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad dwóch tygodni Kalendarze są do odbioru w Planetarium, niestety do dzisiaj jedynie 45% osób odebrało kalendarz. Nie wspomnę, że niektórzy nie dali znaku życia po mailach jakie rozesłałem.

Tymczasem zgłasza się do mnie wielu miłośników astronomii z łódzkiego, którzy aż proszą o Kalendarz.

Ustaliłem z Jackiem, że wszystkie Kalendarze jakie nie zostaną odebrane do dnia 31 stycznia 2008 do godz. 19:00 (czas zmiany warty na dyżurce w obserwatorium) zostaną rozdysponowane pomiędzy miłośników astronomii jacy się do mnie zgłosili.

 

Macie równo tydzień!

 

Jeśli nie chcecie kalendarza to po co się na niego zapisaliście? A znam takich co z Pajęczna przyjechali na mój ostatni dyżur mnie prosić bym wpisał na listę rezerwową (dałem temu desperatowi kalendarz z mojej puli "autorskiej").

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.