Skocz do zawartości

Zestaw okularów, Barlow, Kątówka


Boopsi

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw okularów i kątówka

Witam

Mam do sprzedania najchętniej w komplecie 5 okularów Celestron.

K12, K18, Er20, K25 i K40.

K12.jpgK18.jpgEr20.jpg

K25.jpgK40.jpg

Wszystkie okulary bez muszli ocznej, nie mam do nich zaślepek, są za to pudełka. Okulary są metalowe z napisem Japan na tulei :). Stan dobry, lekko zakurzone. Okulary w standardzie 1,25”, jeden z okularów posiada tuleję 0,965” którą można zamienić z tuleją w innych okularach. No może z wyjątkiem K40, który posiada w tulei dodatkową soczewkę. Tuleja pasuje również do innych okularów. Sprawdzone z ortho Baadera i Plosslem Soligora. Na zdjęciu Plossl z tuleją 0,965”.

SP10.jpg

Do kompletu mogę dorzucić barlow 0,965” 2,5x, metalowy najprawdopodobniej Celestron.

Barlow.jpg

Cena za komplet 99PLN, wysyłka gratis.

 

 

Do sprzedania jest też kątówka pryzmatyczna 90st. Z jednej strony gniazdo na okular 1,25” z drugiej gwint. Średnica na gwincie 49,9mm. Średnica przed gwintem 51mm. Lekkie rysy na pryzmacie. Może się komuś przyda. Cena 40PLN + koszt przesyłki.

Kont_wka.jpgPomiar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile byś chciał za K40mm?

Najpierw spróbuję sprzedać całość. Jak się nie uda to jesteś pierwszy w kolejce do K40.

 

Tuleja 0,965" jest na fotce z Plosslem Sky-Watchera a nie jak napisałem Soligora

Edytowane przez Boopsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.