Skocz do zawartości

Komentarz i prośba do Administratora


Gość cygnus

Rekomendowane odpowiedzi

Wydzielony wątek DYWAGACJE Z ODDALI (którego, oczywiście nie zakładałem, i tematu mu nie nadałem) nadaje się raczej na śmietnik.

 

Jeden z postów w "Smutnych reflekcjach"... został zupełnie przeedytowany bez pozostawienia śladu.

Moje posty - po tym przeedytowaniu wyglądające jak DYWAGACJE SCHIZOFRENIKA - zostały wydzielone do HydeParku.

 

Dywagacje i dowolne domysły w nieprzyjemnym wątku, zainicjowanym przez Jacka Pale, wymikały z pozamiatania spraw pod dywanik, zamiast normalnego, rzeczowego odpowiedzenia na Jacka pytania.

Wreszcie można było odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale czy nie można bez zamieszania?

Wcześniej zaczęło to wyglądać, jakby z powodu jakichś nieodpowiednich LOGO na koszulkach powstał duży problem, ze zmianą składu Rady Forum włącznie.

Ale wszystko to tylko domysły i przeinaczenia, wynikające z BRAKU INFORMACJI. Informację można dodać nawet i po niewczasie, i to by było chyba lepsze niż WSTECZNE EDYTOWANIE choćby własnego POSTU, bez pozostawienia śladu.

 

 

Ponieważ mam możliwość wypowiedzenia się w prawdziwym Hyde Parku - proszę administratora o zablokowanie mojego dostępu do tego Forum. Sam nie będę miał tyle silnej woli, by wytrwać w postanowieniu nieprzeszkadzania.

Dziękuję.

 

Pokój temu Domowi! :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnusie, czy możesz się wreszcie trochę opanować?

może przeczytaj jeszcze raz ten wątek Jacka i naprawdę znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie stawiane pytania?

a teraz oskarżenia o potajemne edytowanie postów??

na A-F się nie edytuje czyiś postów bez wiedzy autora!

 

jeszcze raz proszę Cygnusie o trochę mniej emocji, bo naprawdę wygląda już na to, że albo ktoś Tobą manipuluje, albo sam się nakręcasz i zaczynasz już uprawiać czyste trollowanie

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz oskarżenia o potajemne edytowanie postów??

na A-F się nie edytuje czyiś postów bez wiedzy autora!

Oczywiście. Przecież to AUTOR przeedytowal swój post!

Bez śladu.

Tak, że odniesienia do tego postu (bez cytatów) stały się idiotyczne i schizofreniczne.

 

Stop. KROPKA.

Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] na A-F się nie edytuje czyiś postów bez wiedzy autora! [...]

 

Czyżby aby na pewno? A kto zmienił tytuł wątku Pavla na temat życzeń wielkanocnych?

Dla przypomnienia podaję link.

 

Muszę z przykrością stwierdzić, że moim zdaniem AF jest MANIPULOWANE.

Niewygodne wątki się zamyka, przenosi do innych działów, wydziela nowe albo zmienia treści bez wiedzy autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie że całe forum jest indeksowane przez googla i parę innych wyszukiwarek,

więc jeżeli ktoś wpisze w google słowo np. "dupa", to przekieruje go do strony na której to słowo występuje

więc chcąc uniknąć wizyt na forum ludzi, którym w głowie tylko "dupy" zawsze zmieniamy tytuły wątków w którym takie słowo występuje. To samo dotyczy wszystkich innych bulwersujących słów, zwrotów i wyrażeń włącznie z treściami dot. wiary czy religii. Więc jak ktoś założy temat p.t. "Allah akbar" to też go napewno zmienię albo nawet usunę i też bez wiedzy autora

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] na A-F się nie edytuje czyiś postów bez wiedzy autora! [...]
[...] to też go napewno zmienię albo nawet usunę i też bez wiedzy autora [...]

 

Rozdwojenie jaźni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.